Nájdeš nás aj na:

Novinky

Darček na Deň matiek, ktorý poteší? Daruj poukážku na vysnívaný zážitok (už od 25€)

Darček na Deň matiek, ktorý poteší? Daruj poukážku na vysnívaný zážitok (už od 25€)

Aj tento rok si si nechal(a) kúpu darčeka na poslednú chvíľu? Ako dobre! Načo behať z obchodu do obchodu, tlačiť sa s desiatkami iných ľudí, keď môžeš peckové darčeky vybaviť online a pohodlne.

Reklama

Nekupuj darčeky, ktoré tvoji najbližší nevyužijú. Kúp radšej skutočný zážitok, ktorý zostane v pamäti ešte dlho. S darčekovými poukážkami v hodnote 25€, 50€, 100€, 150€, 200€ alebo inej sume, ktorú si zvolíš, sa trafíš do vkusu každému. Zbav sa tento rok stresu a kúp univerzálny darček, ktorý poteší. Cestovanie predsa miluje každý!

Ako to funguje?

Daruj ľubovoľnú sumu prostrednítcvom poukážky, ktorú po zakúpení obdržíš na zvolenú e-mailovú adresu. Vybrať si môžeš z rôznych vizuálov, prípadne použiť svoj vlastný. Keďže dovolenka nie je rýchlovarná kanvica, platnosť kupóna je do konca nasledujúceho roka. To je dostatok času na premyslenie, čo povieš?

Ako uplatniť poukážku?

Uplatnenie poukážky je veľmi jednoduché. Je využiteľná online a stačí, ak vložíte jedinečný kód poukážky do poľa “zľavový kód” v príslušnom kroku objednávky služieb. Darčekové poukážky je možné využiť na kúpu ľubovoľnej letenky, dovolenky či pobytu.

Poukážka môže byť využitá napríklad na:

Letenky kamkoľvek

Nech naši najmilovanejší môžu zažiť najkrajšie destinácie Európy, Afriky, Ázie či celého sveta. Zákazníci Pelikána tento rok objednávali poukážky na letenky do európskych miláčikov ako Malta, Grécko, Španielsko, Portugalsko či Taliansko, ale aj do exotických destinácií ako Zanzibar, Dominikánska republika alebo Maldivy.

Letecké pobyty

City break v nádhernom Ríme v 4* hoteli, dovolenka na Zanzibare luxusne s all inclusive alebo úžasný Dubaj? Darčekovú poukážku môžu obdarovaní vymeniť za akciový pobyt s letenkami, ubytovaním, stravou a ďalšími službami.

Dovolenka na Slovensku

Máš pocit, že by ste si radšej oddýchli vo wellnesse alebo jednoducho v prírode na Slovensku? Medzi našimi domácimi pobytmi nájdete aj hotely v Tatrách, Malej i Veľkej Fatre, na Liptove či v Modre. Inšpirovať sa môžeš aj našim výberom TOP domácich hotelov.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (3 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore