Nájdeš nás aj na:

Európa

Luxusná biznis trieda za 169€! Leť z Frankfurtu do Madridu ako kráľ

Výborná príležitosť vyskúšať si super luxusné lietanie navyše na palube moderného Boeingu 787 Dreamliner. V predaji sa objavili letenky z Frankfurt do Madridu za neuveriteľných 169 EUR.

Reklama

Čo všetko ťa v tejto cene čaká? Poletíš leteckou spoločnosťou LATAM, na letisku vo Frankfurte budeš mať k dispozícii luxusný biznis salónik Maple Leaf Lounge, na palubu Dreamlineru vstúpiš komfortne a bez čakania cez špeciálny vchod pre biznis cestujúcich a potom ťa už čaká takmer trojhodinový let v nádhernej biznis kabíne.

Zdroj fotografií: www.latam.com

Počas cesty ťa čaká výnimočný palubný servis (šampanské, snacky), najnovšia zbierka filmov a multimediálnej zábavy, jedno jedlo + nápoje kedykoľvek počas letu. Link na letenky nájdeš pod videom, do Frankfurtu sa vieš dopraviť lacno napríklad s letenkami z Budapešti.

Takto luxusne budeš letieť do Madridu:

Ako získať cenu 169 EUR?

Klikni na odkaz nižšie, vyber si z kalendára vhodný termín a v objednávke na Pelikan.sk zadaj náš pelipeckársky zľavový kód:

PECKYOKT10

a budeš to mať o 10 eur lacnejšie! Nemáš za čo 😉

Biznis triedou do Madridu za 169 EUR

✈ odlet z Frankfurtu ???? 3x 23kg batožina! ???? TERMÍNY: január – apríl 2020

FrankfurtPriamy letMadridPriamy letFrankfurt
za 169 Rezervuj

Zabudni na zmenárne, skús Revolut

Poznáš platobnú službu Revolut? S touto najrýchlejšie rastúcou finančnou technológiou v Európe si jednoducho miesto fyzickej návštevy banky doma otvoríš aplikáciu na svojom smartfóne a „bankuješ“. Je ako stvorená pre cestovateľov, ktorí často menia finančné meny do iných mien a nie vždy majú šťastie na dobrý kurz. Navyše, výber zo všetkých bankomatov na svete je zdarma až do výšky 200 EUR mesačne! Funguje to veľmi jednoducho – stiahneš si aplikáciu, zaregistruješ sa a k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Revolut je skutočne revolučná služba, vyskúšaj ju teraz s Pelikánom.

ZALOŽIŤ REVOLUT + PLATOBNÁ KARTA ZDARMA


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (7 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore