Nájdeš nás aj na:

Letenky

Bangkok a Dubaj jednou cestou za 319 eur!

Dámy a páni, toto je ďalšia pecková letenka: Budapešť – Helsinki – Bangkok – Helsinki – Dubaj za neuveriteľných 319 eur. Skvelá voľba, ak toho chcete zažiť veľmi veľa za veľmi nízku cenu! Vypelikánovali sme pre vás termíny od novembra do marca! Dosť bolo slov, presvedčte sa sami:

Reklama

Budapešť – Helsinki – Bangkok – Helsinki – Dubaj

Rezervuj letenku za 319 eur

ALEBO alternatíva:

Budapešť – Helsinki – Bangkok – Helsinki – Tel Aviv

Rezervuj letenku za 319 eur

Poďme si to pekne zrekapitulovať. Svoju cestu začnete v Budapešti. Čaká vás let do fínskeho hlavného mesta Helsinki, kde sa zdržíte pár hodín a potom zamierite priamo do Bangkoku! Tu môžete stráviť ľubovoľný počet dní, vaša spiatočná cesta bude totiž závisieť od toho, aký termín si zvolíte – môžete napríklad využiť lacné letenky Air Asia a skočiť si na jeden z thajských ostrovov. Z Bangkoku poletíte naspäť do Helsiniek a odtiaľ…..moment prekvapenia…..do Dubaja! Tu môžete zostať toľko dní, koľko budete chcieť, pretože to je finálna destinácia tejto letenky. Z Dubaja na rodnú zem sa budete musieť dopraviť na vlastné náklady, no napríklad vďaka Wizz Air sa dopravíte do Budapešti za skvelých 79,99 eur aj počas hlavnej sezóny. Viďte obrázok.

Untitled-2

Bangkok (Thajsko)

Kto by ešte dnes nepoznal Bangkok, však? Rieka Chao Phraya ho delí na dve časti: na jednej strane vysoké mrakodrapy, na strane druhej chudobné slumy. Bangkok, to sú aj staré chrámy, ultra moderné obchodné centrá a sedem miliónov obyvateľov. Pre Európana toto miesto môže pôsobiť chaoticky a špinavo, no rýchlo si naň zvyknete a napokon zistíte, že všetko tu je v dokonalej harmónii.

Bangkok a Dubaj jednou cestou

Už roky patrí medzi najobľúbenejšie diaľkové destinácie Slovákov – šikovní turista je na tomto mieste schopní fungovať za málo peňazí a zažiť skutočne veľa. Odmenou mu bude výborné pouličné jedlo, skvelý výhľad z rikše či sedačky mototaxi a obrovské množstvo pamiatok. Ak sa vám Bangkok páčiť nebude, skočte si na nejaký thajský ostrov a Thajsko vám ukáže svoju najkrajšiu tvár.

Bangkok a Dubaj jednou cestou landscape

Bangkok a Dubaj jednou cestou. trhy

Bangkok a Dubaj jednou cestou mesto

Budapešť – Helsinki – Bangkok – Helsinki – Dubaj

Rezervuj letenku za 319 eur

ALEBO alternatíva:

Budapešť – Helsinki – Bangkok – Helsinki – Tel Aviv

Rezervuj letenku za 319 eur

Dubaj (Emiráty)

Mesto, ktoré vzniklo z púšti a teraz je považované za kolísku prepychu, luxusu a bohatstva. A samozrejme mrakodrapov! Zbehnite si na nákupy, pozrite sa na svet z Burj Khalifa alebo si zalyžujte uprostred púšte. Dubaj toho ponúka skutočne veľa pre každého, aj keď máte tie najnáročnejšie požiadavky! Dubaj je skrátka hlavné mesto luxusu, a keď si toho luxusu chcete dopriať viac, prečo neušetriť na letenke!

Dubaj, žena na pláži

Dubaj najdrahší hotel

Bangkok a Dubaj jednou cestou

Bangkok a Dubaj jednou cestou

Budapešť – Helsinki – Bangkok – Helsinki – Dubaj

Rezervuj letenku za 319 eur

ALEBO alternatíva:

Budapešť – Helsinki – Bangkok – Helsinki – Tel Aviv

Rezervuj letenku za 319 eur

Tel Aviv

Tel Aviv je New York Blízkeho východu! Neveríte? pozrite si našu reportáž.

shutterstock_235079188

pelipecky_instagram

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky7 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky7 hodiny dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky9 hodiny dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky10 hodiny dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky11 hodiny dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky1 deň dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky1 deň dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky1 deň dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky1 deň dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore