Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Začína to na „B“ a je to strašne super. Hádajte!

Bali

Reklama

 

Exotická kultúra, nádherné prírodné scenérie, nezabudnuteľná dovolenka s najbližšími. V Indonézii. Na Bali. Je ďaleko a je prehnane exotický, ak sa rozhodnete, že si Bali pozriete, svoje rozhodnutie nikdy neoľutujete.

Kde sa ubytovať

Trojhviezdičkový Odua Ozz Hotel je výborná alternatíva. Niečo medzi jednoduchým ubytovaním a luxusným rezortom. Hotel má na agoda.com hodnotenie 8.2 z 10. V cene ubytovania sú aj raňajky. Hotel je skvelý pre páry aj rodiny s deťmi. Má vlastnú práčovňu, zabezpečuje transfer, prenájom áut a v strede areálu vás čaká obrovský bazén. Komplex je len niekoľko metrov od pláže Kutta. Hostia najviac chvália veľké izby, lokalitu a pomer ceny a kvality.

Bali

Program na Bali

Vtáčí park Bali Bird Park je domovom pre viac ako sto druhov vtákov. Pozrieť si ich môžete v ich prirodzenom prostredí. Teda v džungli. Lístok stojí 25$ (lístok pre deti do 12 rokov stojí o polovicu menej) a zahŕňa vstup aj do vedľajšieho reptilária s krokodílmi a komodským varanom.

Bali Bird Park

Miestni majú radi turistov. A deti majú v indonézskej kultúre špeciálne miesto. Mladých cestovateľov na ostrove čakajú aktivity ako jazdy na slonoch, lekcie tradičného tanca či safari.

Zvláštne, bizarné a veľmi malé múzeum Rumah Topeng & Wayang má bohatú kolekciu másk a bábik z Juhovýchodnej Ázie. Múzeum nájdete v starých drevených domčekoch v strede ryžového pola.

Povinný program na Bali

Malé cestovné kancelárie na ostrove ponúkajú dňové trekingy do hôr. Zoberte si fľašu vody, foťák a užívajte krásy ostrova. V cene niektorých zájazdov je aj rafting na divokej vode. V takom prípade si so sebou radšej zoberte GoPro.

Bali

Na Slovensku je tradíciou šibačka. Na Bali zas surfovanie. A viete, kde sa najlepšie surfuje? Na Kutta beach. Na pláži, ktorá je len niekoľko metrov od Odua Ozz Hotel. Je to jedna z najslávnejších pláží na svete, vhodná rovnako pre začiatočníkov ako aj pre profesionálnych surferov. Na pláži nájdete surferské školy, ktoré vám za poplatok poskytnú inštruktora aj výbavu. Z Bali sa neodchádza bez základov v surfe!

Surfovanie na Bali

Chem ísť na Bali

SUPER LAST MINUTE BALI – 8/11/13 dňový pobyt na Bali teraz stojí len 939€. Priemerná cena zájazdov na Bali sa pohybuje okolo 1400-1600€. Keďže sú ale dostupné posledné voľné termíny, máte šancu ísť na Bali za skvelú cenu. Čo zájazd zahŕňa: Spiatočnú letenku z Viedne, Ubytovanie v 3* Odua Ozz Hotel s raňajkami. Transfer z letiska do hotela a naspäť a všetky poplatky.

POBYT NA BALI ZA 939€

pobyt na Bali

 


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore