Nájdeš nás aj na:

Letenky

Ázijské Multi-City letenky od Emirates

S leteckou spoločnosťou Emirates máte možnosť robiť aj niekoľkodňové prestupy, pričom takýmto spôsobom viete dať na jednu letenku aj tri destinácie. Tieto letenky sa volajú Multi-City a veľakrát sú oveľa výhodnejšie ako klasické point-to-point lety, teda lety z bodu A do bodu B. Emirates má aktuálne promo na svoje ázijské destinácie a my sme vám nakombinovali dva typy letov, v rámci ktorých navštívite Dubaj, Singapur, Bangkok, Srí Lanku alebo Hong Kong.

Reklama

Možnosť 1: Viedeň – Dubaj – Hong Kong – Bangkok – Dubaj – Viedeň

Pri oboch letenkách je odlet a prílet z/do Viedne. Prvou destináciou je Hong Kong, pričom v Dubaji len prestupujete. Podľa tarifných podmienok letenky môžete v Hong Kongu ostať tri noci a potom pokračujete do Bangkoku. Dĺžku pobytu v Bangkoku si určuje každý sám. Tarifné podmienky umožňujú ľubovoľný počet dní v Bangkoku. Máte teda možnosť si v Thajsku naplánovať dlhší pobyt a po niekoľkých dňoch v Bangkoku sa napríklad vybrať do niektorého z miestnych dovolenkových rezortov. Po dovolenke v Thajsku si sadáte opäť do lietadla a pokračujete v ceste do Dubaja. Tentokrát však neprestupujete, ale ostávate v Emirátoch. Počet dní v Dubaji je fixný, podľa tarifných podmienok tu ostávate dve noci. Finálnou destináciou je Viedeň.

VIEDEŇ – HONG KONG – BANGKOK – DUBAJ – VIEDEŇ ZA 699€ TU

Bangkok

Možnosť 2: Viedeň – Singapur – Colombo – Dubaj – Viedeň

Ak vás prvá kombinácia nechytila za srdce, nakombinovať si môžete aj Dubaj so Singapurom a exotickou Srí Lankou. Odlet a prílet je aj v tomto prípade z/do Viedne. Prvou destináciou pri tomto lete je Singapur. Podľa tarifných podmienok letenky ostávate v Singapure štyri dni a ďalej pokračujete do Colomba na Srí Lanke. Dĺžka pobytu na Srí Lanke je ľubovoľná. V Singapure sa možno nachodíte, na Srí Lanke vás ale čaká dokonalý relax v jednom z miestnych rezortov. Pred odletom si určite vyčleňte čas aj na Colombo. Po Singapure a Srí Lanke letíte ďalej do Dubaja, v ktorom podľa podmienok letenky ostávate dva dni. Finálnou destináciou je aj pri tejto kombinácii Viedeň.

VIEDEŇ – SINGAPUR – COLOMBO – DUBAJ – VIEDEŇ ZA 769€ TU

Srí Lanka

Sleduj nás aj na facebooku a už Ti žiadna pecková ponuka neujde! :)


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre
Hore