Nájdeš nás aj na:

Letenky

Ázia a Omán jednou cestou za 369 eur

Ste pripravení na veľké dobrodružstvo? Pretože táto letenka vám ho zaručí. Zažijete Singapur, Kuala Lumpur, ománsky Maskat a ak ste ešte neboli v Miláne, tak aj toto európske mesto 🙂 To všetko za peckovú cenu 369 EUR v termínoch máj, jún a júl 2016 – rezervujte čím skôr, počet miest je obmedzený!

Reklama

UPOZORNENIE: K tejto letenke si síce budete musieť zabezpečiť cestu do Milána a presun medzi Singapurom a Kuala Lumpur (vzdialenosť 350 km), no prvý problém môžete vyriešiť letenkou od Ryanairu v cene už od 49 EUR z Bratislavy či Budapešti a druhý problém, teda cestu zo Singapuru do Kuala Lumpur vyriešite autobusom či vlakom, lístok pohodlne kúpite cez internet zhruba už od 15 eur.

Miláno – Singapur – Kuala Lumpur – Maskat – Miláno za 369 eur

Chcem zažiť Áziu a Omán

Singapur – kozmopolitná metropola budúcnosti

Zažite mesto s najvyššou kvalitou života na svete. My sme Singapur zažili na vlastnej koži a ak chcete zažiť skutočnú Áziu aj vy, nenechajte si ho ujsť. Je to síce mesto zákazov – pokutu môžete dostať za odhadzovanie cigaretových ohorkov, žuvačky, ba dokonca aj vtedy, keď pôjdete cez cestu mimo vyznačeného prechodu – no je plné farieb, chutí a nádherných vôní a poznáme ho tiež ako mesto parkov, záhrad a nakupovania!

Singapur a Omán

Singapur v preklade znamená levie mesto. Spoznáte ho aj podľa Merlionu – symbolu tohto mesta – ide o mýtické zviera s hlavou leva a telom ryby.

Singapur a Omán

Mimochodom. Singapur bolo prvé mesto na svete, ktoré v 70. rokoch zaviedlo mýto pri vjazde do centra. Navyše sem môžu vojsť len autá mladšie ako 10 rokov, čím sa toto miesto elegantne vyhýba smogu a nečistotám.

Singapur a Omán

Úžasné mesto plné mrakodrapov poznáme aj ako druhý najväčší prístav sveta. Napokon na krátky výlet do tejto destinácie máme aj tip, ako z nej vyťažiť čo maximum za 2 dni a neminúť pritom všetky úspory. Viac sa dočítate TU.

Miláno – Singapur – Kuala Lumpur – Maskat – Miláno za 369 eur

Chcem zažiť Áziu a Omán

Singapur a Omán

Kuala Lumpur – výstavná skriňa Juhovýchodnej Ázie

Pri slove Kuala Lumpur sa vám zrejme vybavia tieto dve budovy – Petronas Towers. Neodmysliteľne patria k tomuto mestu a za návštevu určite stojí aj výhliadka Sky Bridge. Toto miesto je najkrajšie večer, keď sa veže rozžiaria a je nemožné si ich nevšimnúť.

Singapur a Omán

Počas vašej návštevy by bol hriech vynechať aj 400 miliónov rokov staré jaskyne – Batu. Je tu ukrytý storočný hinduistický chrám.

Singapur a Omán

Táto letenka neobsahuje presun medzi miestami Singapur a Kuala Lumpur, no je medzi nimi vzdialenosť len 350 km. Viete sa sem pokojne dopraviť autobusom či vlakom. My odporúčame ešte väčšie dobrodružstvo. Singapur a Kuala Lumpur sú totiž najpraktickejšie štartové body, ak plánujete veľký okruh po Ázii. Pri kúpe tejto letenky si môžete dopriať ďalšie zážitky od nízkonákladovej spoločnosti AirAsia – a skúsiť zo Singapuru či Kuala Lumpur aj iné destinácie za skvelé ceny. Phuket, thajské ostrovy, Bangkok, Vietnam, Indonézia, Kambodža a ďalšie…

Miláno – Singapur – Kuala Lumpur – Maskat – Miláno za 369 eur

Chcem zažiť Áziu a Omán

Singapur a Omán

Singapur a Omán

Singapur a Omán

Hlavné mesto Ománu – Perla Maskat

Ak si kúpite vyššie spomínanú letenku, cestou naspäť strávite 3 dni v ománskom Maskate. A Viete čo je na Maskate najlepšie? Toto miesto považujú za karibik Orientu. Sú tu nádherné pláže, krištáľovo čisté more a masový turizmus tu je neznámy pojem.

Singapur a Omán

Síce tu nenájdete žiadne mrakodrapy, ako v okolitých krajinách, namiesto toho ale pevnosti, mešity, minarety, paláce ale aj nádherne upravené a moderné ulice, kde si môžete dopriať napríklad aj nákupy. Ľudia sú tu veľmi priateľskí a pohostinní, Omán je 21. najbezpečnejšie mesto na svete podľa oficiálnych štatistík OSN.

Singapur a Omán

Singapur a Omán

Singapur a Omán

Ázia a Omán

Miláno – Singapur – Kuala Lumpur – Maskat – Miláno za 369 eur

Chcem zažiť Áziu a Omán

TIP na lacnú letenku do Milána z Bratislavy:

Ázia a Omán

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky2 dni dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky2 dni dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky2 dni dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky2 dni dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky2 dni dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky3 dni dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky3 dni dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky3 dni dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore