Nájdeš nás aj na:

Európa

Výpredaj: Amsterdam z Viedne za 95 EUR (termíny aj cez víkend!)

Paríž ma Eiffelovu vežu, Londýn zase Big Ben, ale akú dominantu má Amsterdam? Ak si myslíte, že mu chýba nejaký jednoznačný symbol, tak ste na omyle. To, čo je na Amsterdame najkrajšie, je jeho nenapodobiteľná atmosféra. Toto mesto na vode má totiž kúsok niečoho pre každého, kto sa sem vydá. Začalo to všetko ešte koncom 12. storočia, kedy skupinka ľudí založila na brehu rieky Amstel malú rybársku dedinku. Postupne z neho vybudovali najmultikulturálnejšie a pre mnohých aj najliberálnejšie mesto na svete. Amsterdam je plný umenia, dobrých jedál, krásnych tulipánov a skvelých obyvateľov.

Prečo ti to všetko píšeme? V ponuke sú letenky do Amsterdamu s obľúbenou leteckou spoločnosťou KLM. V akciovom kalendári nižšie nájdeš termíny od januára do novembra za výbornú cenu – aj v LETNEJ SEZÓNE! Nech sa páči, výlet do Amsterdamu začína priamym leteckým spojením z Viedne za skvelých 95 eur. 

Amsterdam za 95 EUR

✈ odlet z Viedne 🛄 10kg batožina 🗓 február– november 2019

Viedeň ➜ Amsterdam ➜ Viedeň za 95 EUR REZERVUJ LETENKY

KLM má skvelý servis aj na intra-európskych letoch. Cestujúci v ekonomickej triede majú v cene letenky občerstvenie, nealkoholické nápoje a vína. Napokon túto letenku sme odskúšali aj my. Pozri si našu reportáž. Ak sa ti nechce riešiť ubytovanie, prípadne výber necháš na nás – vypelikánovali sme super ponuku: hotel s letenkou z Viedne a ubytovaním v overnom hoteli!

Amsterdam múzeá

Amsterdam ľoďka

Amsterdam kvety

Víkend v Amsterdame

4.3 (86.67%) 3 votes
Pokračovať v čítaní
Komentáre

2 Comments

  1. Monika

    14. júna 2017 at 22:10

    super clanok a dobre tipy ,parada , inspirovalo 🙂

  2. Mária

    3. augusta 2018 at 8:01

    Super inšpírácii……😊😊

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hore