Nájdeš nás aj na:

Tipy redakcie

6 noviniek, ktorými sme vylepšili appku Pelipecky a 1 trik, ktorým si zaistíš TOP ponuky

6 noviniek, ktorými sme vylepšili appku Pelipecky a 1 trik, ktorým si zaistíš TOP ponuky

Mobilná aplikácia Pelipecky je vonku už nejaký ten piatok a naši vývojári pokračujú v jej neustálom vylepšovaní. Okrem toho, že v nej nájdeš super články, tipy na horúce letenky a čerstvé cestovateľské správy – máme pre teba zopár ďalších noviniek. Pridali sme možnosť zakúpiť letenky aj s ubytovaním v jednom balíku, vylepšili naše notifikácie o TOP ponukách, spustili nové filtre a to samozrejme nie je všetko. Pozri si náš krátky článok a dozvieš sa viac.

Reklama

1. Kompletný dovolenkový balíček objednáš pár ťuknutiami

To, že je Pelikán letenkový Copperfield, už asi vieš. Vieš však aj o tom, že naši dovolenkoví špecialisti pre teba vytvárajú kompletné dovolenkové balíčky – teda letenky, hotel, transfer, víza a mnoho ďalšieho spolu za jednu lákavú cenu a na jeden klik? Toto všetko si vieš samozrejme už nejaký čas objednať na webe Pelikána, no po novom si dovolenkové ponuky a voľné termíny vieš skontrolovať aj v našej appke. To platí o obľúbených Ponukách dňa, ale aj o štandardných dovolenkových ponukách. Je pritom jedno či hľadáš Rím, New York alebo dovolenku v Dubaji.

2. Máš už zapnuté notifikácie? Skontroluj si to

Funguje to jednoducho. My sledujeme najlepšie cestovateľské ponuky na svete, tebe stačí sledovať nás. A aby sme ti to celé ešte viac zjednodušili, o tých najlepších dealoch ťa vždy informujeme aj rýchlou notifikáciou. Túto možnosť sme teraz vylepšili tak, že sa ťa naša appka sama opýta, či už notifikácie odoberáš alebo nie. Stačí mať nainštalovanú poslednú verziu našej aplikácie Pelipecky a ťuknúť na tlačidlo Povoliť notifikácie. Od toho momentu budeš dostávať to najlepšie, čo nám cez deň cinkne do nosa.

3. Najobľúbenejšie filtre a posledné vyhľadávania na dosah

Čo najviac vyhľadávajú ostatní cestovatelia? Naša appka Pelipecky ti to našepká. V sekcii Letenky sme pridali takzvané Populárne kategórie. Nájdeš tu filtre, ktoré sa vedia aktivovať na jedno ťuknutie a razom objavíš balík leteniek, ktoré momentálne patria medzi najvyhľadávanejšie a najžiadanejšie. Potrebuješ odlet tento mesiac? Bum, je tam. Hľadáš priamy let do Viedne? Nech sa páči.

Takisto vo svojej aplikácii nájdeš svoje posledné vyhľadávania. Obľúbené letenky tak už nemusíš nanovo zadávať do vyhľadávača. Aplikácia ti ponúkne aj staršie vyhľadávané destinácie.

4. Posaď sa, začína predstavenie

Ak našu aplikáciu ešte nemáš a práve si sa ju rozhodol/rozhodla nainštalovať, čaká ťa zaujímavá novinka. Pre nových používateľov sme zapli takzvaný uvítací scenár, ktorý používateľovi poukazuje všetko, čo naša appka dokáže. Pohodlne sa usaď, Peli ti všetko porozpráva a ukáže.

5. Záložka HotPecky pre tvoj iPhone

Pre všetkých jabĺčkarov (rozumej majiteľov zariadení iPhone) sme po novom pridali funkciu widgetu v takzvanom uzamknutom stave. Aplikáciu Pelipecky resp. jej časť Hotpecky, kde informujeme o horúcich novinách zo sveta cestovania a najlepších ponukách, si po novom možno pridať medzi rýchle widgety. Tam sa dostaneš aj pri uzamknutom smartfóne, jednoduchým swipe-nutím doprava. Uvidíš tu vždy tri posledné horúce novinky z našej aplikácie.

Ako na to? Stačí v hlavnom menu „swipenúť“ doprava. Podržať prst na displeji, čím vyvoláš možnosť pridávať a upravovať aktuálne widgety v iPhone. Potom už stačí len vľavo hore kliknúť na tlačidlo s pluskom a pridať si Hotpecky medzi svoje widgety. To je všetko. Odteraz uvidíš horúce letenky a novinky na jeden dotyk smartfónu.

6. Rýchly vyhľadávač hotelového ubytovania k letenke

Ďalšou novinkou je možnosť vyhľadať hotelové ubytovanie už k existujúcej letenke. Ako na to? Ak si si objednal(a) letenku cez Pelikán alebo cez našu appku, stačí ti v časti Objednávky pridať svoj rezervačný kód. Náš appkový systém ti potom ponúkne možnosť vyhľadať aj hotel do plánovanej destinácie. Aplikácia pracuje s našim interným systémom, ktorý dopredu vie v akom termíne letíš a intuitívne vyberá najlepšiu, prípadne najobľúbenejšiu alternatívu ubytovania.

Stiahnuť si ju môžeš samozrejme bezplatne tak na Android, ako aj na svoj iPhone a to sa nikdy nezmení.

Páčia sa ti naše vylepšenia? Niečo by si zmenil/a? Daj nám vedieť

Sme zvedaví na tvoj názor. Je pre nás najviac. Preto neváhaj a ohodnoť našu appku priamo v App Store alebo Google Play. Ďakujeme!


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    4.6/5 - (11 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore