Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

5*Atlantis The Palm: vitaj v dubajskej Atlantíde s nekonečnými zážitkami (od 229€)

Hotel Atlantis The Palm v Dubaji je ikonou Palmového otrova, ako aj celého mesta. Tento 5*hotel neponúka len luxus za peckové ceny, ale aj nezabudnuteľné zážitky pre celú rodinu. Lákadlom pre návštevníkov je legendárny vodný park, akvárium ako vystrihnuté z Atlantídy či michelinské gastronomické zážitky. Aktuálne ti prinášame zľavy na pobyt v Atlantis The Palm až do výšky 15 percent.

Reklama

Pocit atmosféry bájnej Atlantídy v hoteli nie je náhodný, zámerom bolo pretaviť túto tému do exteriéru aj interiéru hotela. Okrem unikátnej architektúry vyniká hotel svojou súkromnou plážou, komplexom bazénov a 17 reštauráciami, ktoré sú zážitkom sami o sebe.

Izby s neskutočnými výhľadmi a komfortom

Zaži výhľad na dubajský Palmový ostrov rovno z izby a zaspávaj s pohľadom na trblietajúcu sa panorámu Dubaja. Alebo si vyber izbu s výhľadom na Arabský záliv. Hotelové izby Palm s moderným a elegantným dizajnom inšpirovaným oceánom ponúkajú priestranný komfort s rozlohou 45 až 47 m² vrátane veľkej kúpeľne so samostatnou vaňou. Veľké hotelové izby s možnosťou výberu medzi jednou posteľou veľkosti king alebo dvomi posteľami veľkosti queen sú ideálne pre párové útočisko či rodinnú dovolenku. Po dni plnom zábavy v rezorte si oddýchneš s 24-hodinovou izbovou službou.

Hostia hotela Atlantis The Palm majú tieto nezabuduteľné zážitky v cene:

1. Jeden z najväčších vodných parkov na svete

Atlantis Aquaventure v Dubaji sľubuje vzrušujúce dobrodružstvo uprostred jedinečného prostredia. Vyskúšaj až 150 tobogánov a iných vodných atrakcií, vhodných pre všetky vekové kategórie. Preleť cez lagúnu plnú žralokov alebo 48-metrovú Trident Tower, z ktorej vedie 12 rekordne rýchlych tobogánov. Prípadne si vychutnaj pokojnú plavbu po rieke Lazy River a pokochaj sa fascinujúcim výhľadom na Arabský záliv. Súčasťou vodného parku sú tiež najdlhšia lanová dráha na Blízkom východe a najväčší akvapark pre deti na Blízkom východe.

2. Akvárium Lost Chambers

Neobmedzený vstup si hostia hotela užijú tiež v oživenej Atlantíde alebo akváriu Lost Chambers. Žije tu viac ako 65 tisíc morských živočíchov vrátane piraní, medúz a žralokov. Jedinečné akváriové programy umožňujú hosťom ponoriť sa hlbšie do fascinujúceho sveta týchto vzácnych zvierat a zároveň získať prehľad o tom, ako sa o ne v akváriu starajú. V akváriu nevynechaj kŕmenie rýb a ak máš odvahu, aj potápanie so žralokmi. Za príplatok sa môžeš zúčastniť podmorského wellnessu. Už si cvičil(a) hatha jogu alebo meditovala obklopená Atlantídou?

zdroj: Shutterstock/Sergii Figurnyi

Zaži tiež stretnutie s delfínmi

Dolphin Bay v Dubaji ponúka podmanivý zážitok. Delfinárium ponúka nezabudnuteľný zážitok v krištáľovo čistej lagúne doplnené s pieskovými plážami. Vďaka rôznym programom prispôsobeným rôznym vekovým skupinám a preferenciám si hostia môžu vybrať, či budú plávať s delfínmi, zúčastnia sa tréningov alebo jednoducho pozorovať tieto nádherné tvory. Naskoč na kajak či paddle board a nechaj sa unášať lagúnou spolu s tvojimi novými kamarátmi.

Oddýchni si v holistickom wellness centre

Poskytovaním prvotriednych terapií a ošetrení spojených s modernými technológiami a celosvetovo uznávanými produktmi zregenerujete celé svoje ja ako nikdy predtým. V nádhernom prostredí s terapeutmi s certifikáciou Reiki, zariadeniami svetovej triedy a najmodernejším fitness centrom dostaneš svoju dovolenku na nový level.

V Atlantis The Palm zažijú nebo aj tvoje chuťové poháriky

Atlantis, The Palm je ultimátnou destináciou pre gastronomické zážitky na svetovej úrovni. Nájdeš tu niektoré z najznámejších reštaurácií so šéfkuchármi celebrít, reštaurácie s hviezdičkou Michelin a ďalšie kulinárske zážitky. Chcel(a) si zažiť Gordona Ramseyho? Na tomto mieste sa ti to môže splniť. Atlantis The Palm ponúka na výber z 36 svetových reštaurácií, barov či salónov. Medzi nimi napríklad japonsko-peruvánska kuchyňa svetoznámeho šéfkuchára Nobu Matsuhisa, kantonské recepty ocenené michelinskou hviezdičkou v reštaurácii Hakkasan či spomínany Gordon Ramsey a jeho inovatívna Bread Street Kitchen.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Milujeme cestovanie a písanie. A tak sme to spojili a už roky vám na Pelipeckách prinášame články, cestopisy a reportáže o tom, ako šikovne precestovať celý svet. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka a Roland, ale sem-tam napíšu niečo aj naši kolegovia z Pelikána.

Hore