Nájdeš nás aj na:

Tipy

Pridaj sa do nášho WhatsApp klubu a dostávaj super zľavy a výhody

Pridaj sa do nášho WhatsApp klubu a dostávaj super zľavy a výhody

Naši čitatelia a fanúšíci sú najlepší na svete, preto máme pre nich opäť niečo špeciálne. Vytvorili sme WhatsApp kanál, kde sa dozvieš najdôležitejšie informácie z cestovania, budeš dostávať špeciálne ponuky a zľavové kódy. Ideš do toho s nami?

Reklama

Nech sa páči, čakáme ta:

V našom WhatsApp kanáli sa dozvieš medzi prvými o letenkách za pár eur, horúcich novinkách zo sveta cestovania budeš dostávať špeciálne zľavy od Pelipeckárov.

Zdroj foto: Shutterstock / DenPhotos


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.2/5 - (16 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore