Nájdeš nás aj na:
ain

Novinky

K letenke Emirates vstup na najvyššie vyhliadkové koleso na svete Ain Dubai zdarma!

K letenke Emirates vstup na najvyššie vyhliadkové koleso na svete Ain Dubai zdarma!

Emirates majú ďalšie zaujímavé lákadlo ku svojim letenkám do Dubaja. Letecká spoločnosť v súvislosti s výstavou EXPO2020 tentokrát priniesla vstup zdarma k letenkám na novootvorenú atrakciu – AIN DUBAI. Stačí, keď sa preukážete palubným lístkom. Emirates uvedú každý mesiac jedinečnú ponuku na niektoré z najväčších atrakcií mesta, sledujte nás a dozviete sa o všetkých zľavách a voľných vstupoch.

Reklama

Vyhliadkové koleso Ain Dubai bolo slávnostne otvorené 21. októbra 2021 a s výškou 250 metrov je najvyšším vyhliadkovým kolom na svete. Ain Dubai je o 42,5 m vyššie ako súčasné najvyššie vyhliadkové kolo High Roller v Las Vegas. Cestujúcim sa tak ponúkne skutočne dych vyrážajúci výhľad na Dubaj v trvaní 38 minút.

Ponuka sa vzťahuje na spiatočné letenky Emirates vo všetkých knihovacích triedach, je možné ju využiť
aj v rámci stopoveru, teda dlhšieho prestupu v Dubaji.

Podmienky bezplatnej vstupenky na AIn Dubai

 • Ponuka sa vzťahuje na letenky Emirates (ekonomická i biznis trieda) do Dubaja zakúpené od 31. októbra do 15. novembra v termínoch od 1. novembra 2021 do 28. februára 2022.

Akciové letenky do Dubaja s Emirates

Okrem bezplatného vstupu na Ain Dubai aj zľavy do Dubaja

Večera pod holým nebom v niektorých z najlepších mestských reštaurácií, neviazaná zábava v zábavných parkoch svetovej triedy, relax v kúpeľoch a vzrušujúce umelecké predstavenia. My Emirates Pass vám okrem bezplatného vstupu na AIN DUBAI poskytne aj množstvo zaujímavých zliav:

 • 20-25% zľava do vybraných SPA a WELLNESS zariadení,
 • 20-25% zľava na lyžovačku, golf, kino a rôzne umelecké a divadelné predstavenia v Dubaji,
 • 20-25% zľava do vybraných kulinárskych reštaurácií
 • 15% zľava na nákupy vo vybraných obchodoch
 • KOMPLETNÁ PONUKA ZLIAV TU

NAVYŠE – všetky Emirates letenky sú flexibilné, meniť možno destináciu i čas odletu.

Flexibilné letenky bez doplatkov a minimálna platnosť dva roky

Ak vaše cestovné plány ovplyvnil COVID‑19, máte dve možnosti. Ak ste si rezervovali letenku pred 1. aprílom 2021 a cestu ste mali uskutočniť do 31. mája 2022 alebo skôr, letenku si môžete nechať a vybrať si nový termín kedykoľvek až do 36 mesiacov od dátumu pôvodnej rezervácie. Druhou možnosťou je vrátenie peňazí. 

Všetky letenky zakúpené od 1. apríla 2021 sú automaticky platné pre cestovanie po dobu minimálne 24 mesiacov, teda dva roky. V rámci tohto času môžete meniť čas odletu či destináciu, prípadne požiadať o vrátenie peňazí bez ďalších poplatkov od leteckej spoločnosti. Zmeny môžete vykonať online prostredníctvom správy rezervácie alebo cez Pelikán.

Na letenky zakúpené 1. septembra 2020 a neskôr sa vzťahuje platnosť až 36 mesiacov od dátumu pôvodnej rezervácie.

K letenke od Emirates aj vstupenka na EXPO zdarma

Okrem rôznych zliav naďalej platí aj ponuka bezplatnej jednodňovej vstupenky na EXPO2020. Pelikán ti k tvojej ceste na EXPO vybaví všetko potrebné – letenky, ubytovanie i samotné vstupenky. Kompletné informácie ku vstupu a programu na EXPO nájdeš v našom špeciálnom článku. Prezradíme ti tiež, ktoré aerolinky ti dajú vstupenku k letenke zdarma a odporúčame ti skontrolovať aj špeciálnu ponuku dovoleniek v Dubaji.

Zdroj foto: Emirates.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore