Nájdeš nás aj na:

Letenky

Takto získate 10€ poukaz od Ryanair úplne zadarmo!

Už sme viackrát spomínali, že Ryanair sa chce priblížiť ku klasickým dopravcom. Nie cenami, ale službami, a práve preto už aerolinka ponúka možnosť vernostného programu, vďaka ktorému sa cestujúci dostanú k rôznym výhodám. Ak si založíte myRyanair účet a nastavíte v ňom všetky vaše detaily, pri ďalšej platbe iba kliknete na kúpiť a letenka je vaša. V praxi to znamená, že pri ďalšej rezervácii už nevypisujete nič, stačí si vybrať výhodný let a rezervovať.

Reklama

Ryanair odmení každého cestujúceho, ktorý si svoj profil vyplní. Ako darček rozdáva 10€ poukazy, ktoré môžete využiť pri rezervácii akejkoľvek letenky. Ak teda nájdete letenku za 15€ a využijete bonus 10€, za letenku zaplatíte iba 5€.

Ako získam zľavu 10€?

Keď si založíte profil myRyanair, ako prvé sa vám otvorí záložka „dashboard,“ v ktorej nájdete preklik na váš profil, v ktorom vyplníte základné údaje. Za každý údaj vám systém pridáva percentá do profilu. Do profilu zadáte dátum narodenia, telefónne číslo, štátnu príslušnosť a dokument s ktorým cestujete. Nižšie v záložke myCompanions viete pridať známych, s ktorými najčastejšie lietate. Pre zľavu by ste mali vyplniť aspoň jedného cestujúceho, pričom ich viete segmentovať na kolegov, kamarátov aj rodinu.

Ryanair

Do „Payments“ záložky zadávate číslo karty. Ryanair si po každom prihlásení pýta dodatočné heslo, teda aj keď sa neodhlásite z vášho profilu, k vašim údajom o platbe sa nikto nedostane. Vyplnenie údajov o kreditnej karte je potrebné pre získanie bonusu.

Ryanair

V „Preferences“ si pre vás Ryanair pripravil milión otázok. Môžete ich vyplniť, no nemusíte. Ak ich však vyplníte, Ryanair vám ponúkne ponuky a zľavy na produkty presne podľa vášho gusta. Ak máte voľných desať minút života, odpovedzte na otázky.

Ryanair

Ak ste všetko správne vyplnili, v poslednej záložke „Rewards“ sa vám odomkne zľava 10€. Predtým ako sa rozhodnete rezervovať let s Ryanairom, prihláste sa do vášho účtu a možnosť odpočítania bonusu sa vám automaticky zobrazí pri platbe. Šťastné prelietané míle!

Ryanair

Staň sa Pelipeckárom aj TY precestuj svet za málo peňazí!
Náš facebook nájdeš TU


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   Prosím, ohodnoťte náš článok.
  Komentáre
  Hore