Nájdeš nás aj na:

Európa

Kam toto leto? Do Španielska! Veľká letenková párty od 26€ (platí len 24 hodín)

Kam toto leto? Do Španielska! Veľká letenková párty od 26€ (platí len 24 hodín)

Španielsko je druhou najnavštevovanejšou destináciou na svete hneď po Francúzsku. Asi nemusíme vysvetľovať prečo. No dobre, nedá nám to pokoja, aspoň to NAJ zhrnúť musíme. Pretože španielske pláže, unikátna atmosféra, chutná gastronómia a bohatá kultúrna ponuka sa len tak neodmietajú. Španielsko sa navyše už v júni otvára turistom, takže spolu s peckovým výpredajom máš ideálnu príležitosť zažiť napríklad Barcelonu, Malagu, Valenciu a množstvo ďalších destinácií. POZOR! Výpredaj leteniek do Španielska platí už len 24 hodín. Uchmatni si tú svoju.

Reklama

Výpredaj leteniek do Španielska

 • Odkiaľ? Leť do jednej z mnohých krásnych destinácií napríklad z Bratislavy, Viedne, Prahy alebo Budapešti.
 • Kedy? Leto 2021
 • Zľavový kód: pri nákupe cez mobilnú aplikáciu Pelipecky zadaj kód PECKYAPPKA a budeš to mať o 10€ lacnejšie. Pozri si návod na uplatnenie zľavy.

Počul(a) si už o tom, že blízko Barcelony idú testovať, ako by mohol znova fungovať nočný život? Asi 400 dobrovoľníkov bude v noci od 23:00 do 3:00 piť v piatich baroch a premiestňovať sa medzi nimi.

Akciové letenky do Španielska na leto 2021

Nevieš si vybrať? Máme pár tipov

Barcelona od 26€

Katalánske mesto Barcelona je tak čarovné, že je jedno v ktorom ročnom období ho navštíviš. Atmosféru Barcelony si hrdo vybudovali a stále vytvárajú práve oni. V Katalánsku sa oslavuje život každý deň. Barcelona je miláčikom temperamentných umelcov, mladých rodín aj slovenských cestovateľov.

Alicante od 40€

Nádherné prímorské mesto je známe La Explanadou – najrušnejšou španielskou promenádou, ktorá je obklopená vysokými palmami. Jednu z najkrajších pláži na Costa Blanca nájdeš tiež práve tu – Playa de San Juan. Za zmienku určite stojí i Archeologické múzeum s artefaktmi starými až tisícky rokov.

Malorka od 46€

Španielska dovolenková stálica – to je Palma Mallorca. So svojimi 262 plážami o dĺžke až 50 kilometrov a výborným počasím po celý rok je neodmysliteľnou súčasťou letných dovolenkových destinácií. Poteší aj milovníkov kultúry, v múzeu nájdeš obrazy napríklad Dalího či Picassa.

Menorca od 55€

Menorca má dokopy viac pláži ako Ibiza či Malorka dokopy a ako bonus je fakt, že na ňom stretneš omnoho menej turistov ako vo všetkých španielskych destináciách. Ostrov vždy žil v tieni svojej slávnej sestry Malorky, avšak je to práve Menorca, kde nájdeš priezračnú vodu a viacero takmer neporušených pláží. 


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore