Nájdeš nás aj na:

Letenky

Kuala Lumpur + Singapur + Phuket za 487 eur!

Juhovýchodná Ázia je najvďačnejšia destinácia na svete! Všetky mestá v tomto kúte sveta sú neuveriteľne rušné, farebné a žijú v nich skvelí ľudia, pláže sú zase také krásne ako azda nikde inde na svete. Ak snívate o Juhovýchodnej Ázii, prišiel čas rezervovať – začnite veľkomestami ako Kuala Lumpur či Singapur a k dovolenke si naplánujte aj krátky oddych na Phukete. Šikovnou kombináciou dokážete prejsť tri krajiny a za letenku nezaplatíte ani 500 eur. Veľký ázijský okruh teraz stojí menej, ako by ste si mysleli a nemusíte vymýšľať ani itinerár, jeden ukážkový sme pre vás pripravili my! Letí sa s Qatar Airways – najlepšou leteckou spoločnosťou sveta a ďalej medzi destináciami poletíte s Air Asia, ktorá je najlepším low-cost dopravcom na svete. Nezabúdajte ale, výpredaj leteniek s Qatar Airways do Malajzie končí dnes, ak rezervujete do polnoci, za letenku zaplatíte iba 409 eur.

Reklama

Ako si naplánovať skvelé ázijské dobrodružstvo?

Ako príklad sme vybrali letenku s Qatar Airways v novembri. Letenky za akciovú cenu sú dostupné od septembra až do apríla 2017 – aj počas hlavnej sezóny, teda od novembra do marca. V hlavnej sezóne padne minimum zrážok a pod thajským slnkom na Phukete sa opálite za päť sekúnd. Na Slovensko sa vrátite krásne opálení a všetci vám budú závidieť, ale teraz späť k letenkám!

1. Kúpili sme letenku z Budapešti do Kuala Lumpur v termínoch 1. až 15. november za 409 eur

Môžete si vyberať z kratších aj dlhších prestupov, a keď sa vám chce, naplánujte si aj krátky stop v Dohe. Letecká spoločnosť Qatar Airways ponúka za poplatok balík, ktorý obsahuje ubytovanie, jedlo aj víza pre cestujúcich, ktorí sa v Dohe zdržia iba 24 hodín. Ak vás Doha neláka, vyberte si kratší prestup.

veľký ázijský okruh

Budapešť – Kuala Lumpur za 409 eur

Ďalej na termíny

2. Kúpili sme letenku z Kuala Lumpur do Singapuru 5. novembra za 11 eur

Kuala Lumpur je super mesto. Je čisté, moderné, väčšina miestnych má skvelú angličtinu a výborne sa tu nakupuje. Pamiatky aj nákupy sa dajú stihnúť za štyri dni, a preto letíme 5. novembra ďalej do Singapuru. Letenka stojí 11 eur – s veľkou batožinou o pár eur viac.

veľký ázijský okruh

3. Kúpili sme letenku zo Singapuru na Phuket 9. novembra za 32 eur

Po štyroch dňoch v ázijskom tigrovi chceme oddych, zabudnúť na rušné veľkomestá a oddýchnuť si na Phukete. Jednosmerná letenka zo Singapuru na Phuket 9. novembra stojí 32 eur. Ak chcete aj veľkú 20 kg batožinu, pár eur si priplatíte.

veľký ázijský okruh

4. Kúpili sme letenku z Phuketu do Kuala Lumpur 14. novembra za 35 eur

Phuket poznajú všetci, a veľa ľudí si myslí, že je tuctový, vôbec to však nie je pravda. Phuket má kopu rezortov, z ktorých si každý cestovateľ vyberie podľa svojho gusta. Ak chcete párty až do rána, vyberte si Patong, ak chcete bývať luxusne, no odrezaní od sveta, odporúčame Rawai, ak  chcete krásne pláže, menej mladých turistov a veľa pokoja, no pritom byť iba na skok z Patongu, vyskúšajte Kamalu alebo Surin beach. Phuket vás nikdy nesklame, a keď vás už „leháro“ na pláži prestane baviť, skočte na Phi Phi, je to na skok. Týždeň oddychu nám stačí a 14. novembra sa vraciame späť do Kuala Lumpur, aby sme stihli odlet do Budapešti. Spiatočná letenka z Phuketu do Kuala Lumpur stojí 35 eur – opäť, ak potrebujete veľkú batožinu, pár eur si priplatíte, ide však naozaj o malú čiastku.

veľký ázijský okruh

5. Za všetky letenky sme zaplatili iba 487 eur!

Za sedem letov zaplatíte iba 487 eur, pričom sa zastavíte v troch rôznych ázijských krajinách a oddýchnete si aj pri mori. Itinerár cesty vyzerá nasledovne: Budapešť – Doha – Kuala Lumpur – Singapur – Phuket – Kuala Lumpur – Doha – Budapešť. A v číslach to vyzerá takto: 409 + 11 + 32 + 35 = 487 eur. Je úplne jedno, o ktorých ázijských krajinách snívate, stačí si kúpiť letenku do Kuala Lumpur a odtiaľ sa za pár eur dostanete prakticky kdekoľvek. V Kuala Lumpur sídli letecká spoločnosť Air Asia, ktorá naozaj lieta do každej „dediny.“ Nezabúdajte ale, letenky s Qatar Airways z Budapešti do Kuala Lumpur kúpite za 409 eur iba do polnoci!

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky2 dni dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky2 dni dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky2 dni dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky2 dni dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky2 dni dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky3 dni dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky3 dni dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky3 dni dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore