Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Ryanair spustí novú linku z Bratislavy

Výborná správa pre všetkých, ktorí pracujú, žijú alebo radi cestujú do Británie! Obľúbená európska letecká spoločnosť Ryanair dnes oznámila spustenie novej leteckej linky počas zimného letového poriadku z bratislavského Letiska do Leeds Bradford. Linka bude v prevádzke 2x týždenne od 4. novembra 2016.

Reklama

To bola prvá skvelá správa. Tá druhá skvelá správa je, že Ryanair spustil rovno aj predaj leteniek do Leedsu v termíne od 4. novembra do 14. decembra za uvádzaciu cenu 19,99 eur. Letenky za tieto nízke ceny možno kúpiť na stránke Ryanair do pondelkovej polnoci.

Nová linka Ryanair z Bratislavy, Anglický Leeds

Ryanair spustí novú linku z Bratislavy

“Slovenskí zákazníci sa zároveň môžu v ďalších mesiacoch tešiť aj na ďalšie vylepšenia, akými sú nové interiéry lietadiel, nové uniformy a viac nových leteckých spojení. Zlepšenia sú súčasťou nášho programu “Always Getting Better – Vždy sa zlepšujeme”, keďže aj naďalej chceme ponúkať oveľa viac než len najnižšie ceny leteniek,” dodala Olga Pawlonka z Ryanairu.

Spoločnosť Ryanair tento rok síce zruší dve linky z Bratislavy (Alghero a Luton), no spolu s destináciou Leeds pribudnú ďalšie dve. Novinkou je tiež nové pravidelné letecké spojenie do mesta Eilat-Ovda v Izraeli od 30. októbra 2016 a tiež nová linka do mesta Niš v Srbsku od 31. októbra 2016. Všetky tri nové letecké spojenia bude prevádzkovať letecká spoločnosť Ryanair s frekvenciou 2x týždenne. Od jesene má pribudnúť aj druhé lietadlo na bratislavskú bázu, môžeme sa teda tešiť na ďalšie nové linky z najväčšieho letiska na Slovensku.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Testovanie otvára cestovanie! Ak budeme teraz zodpovední, čoskoro opäť balíme kufre na dovolenku https://t.co/Wd3hA2kuD6 #novinky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: Dovolenka doma tento víkend za 0 €, až potom Maldivy https://t.co/cicacQblBM #novinky2 dni dozadu
Letiská v New Yorku budú za nenosenie rúšok rozdávať pokuty https://t.co/KlqputllVC #letenky2 dni dozadu
Vianočné trhy v Nurembergu patria medzi najstaršie v Nemecku. Tento rok sa nekonajú https://t.co/tOmGlz81Ho #novinky2 dni dozadu
Michelinská reštaurácia v Budapešti podáva luxusné jedlo na kolotoči https://t.co/aJ0F2oULDh #novinky2 dni dozadu
Konečne! Na trase Londýn – New York spustia bezplatné rýchlotesty na COVID-19 https://t.co/R89On7teXs #letenky2 dni dozadu
Tip na netradičné ubytovanie na Slovensku – Kutica https://t.co/k3pOM7JPhS #dovolenky3 dni dozadu
Maurícius ponúka víza na dlhodobý pobyt. Tu sú podmienky https://t.co/XF9YbLn11T #novinky3 dni dozadu
THAI Airways predávajú tašky vyrobené zo starých záchranných viest https://t.co/KZAOtM1ymi #novinky3 dni dozadu
Bude testovanie na hraniciach? Sprísnia režim s ČR? Odpoveď prinesú najbližšie dni https://t.co/Alwufub9W8 #novinky3 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore