Nájdeš nás aj na:

Amerika

Hurá na Kubu: letenky na Varadero rezervuješ z Viedne za 519€!

Hurá na Kubu: letenky na Varadero rezervuješ z Viedne za 519€!

Sprav si leto v zime. Vypelikánovali sme super letenky z Viedne na Kubu od 519€. Avšak treba sa poponáhľať, v ponuke sú posledné termíny od februára do marca 2023. Letíš s Air Canada, čo znamená, že leetenka obsahuje jeden prestup v Kanade. Pripomíname, že na prestup v Kanade treba mať vybavenú elektronickú autorizáciu eTA. Kuba je už otvorená bez nutnosti testu, očkovania či karantény.

Reklama

Lacné letenky do Varadera

 • Odkiaľ? Priamy let z Viedne
 • S kým? Letecká spoločnosť Air Canada
 • Kedy? Február – Marec 2023 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, malá príručná batožina
 • Nezabudni na zľavu -10€, ktorú môžeš využiť v našej appke s kódom PECKYAPPKA

Akciové letenky na Kubu

Prečo je dobrý nápad letieť na Kubu s Air Canada?

Okrem štandardného palubného servisu (jedlo, pitie, multimediálna zábava) má každý pasažier v cene letenky aj turistickú kartu na Kubu, za ktorú sa bežne dopláca a je potrebné ju vybaviť cez kubánske veľvyslanectvo či cestovnú kanceláriu.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore