Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

MEGAPECKA: Srí Lanka s Turkish Airlines z Krakova v sezóne od 459€!

MEGAPECKA: Srí Lanka s Turkish Airlines z Krakova v sezóne od 459€!

Je tu Srí Lanka za neskutočné ceny. Letíš z neďalekého Krakova s TOP palubným servisom, 30kg batožinou a počas hlavnej sezóny. Je to však limitovaná ponuka, takže odporúčame rezervovať rýchlosťou blesku, tieto letenky budú čoskoro fuč. Prečo z Krakova? V marci 2023 sa v rezervačnom systéme Turkish Airlines objavili lety z Krakova do Istanbulu. Turecký dopravca tak spustil nové, zaujímavé a cenovo výhodné spojenie, ktoré bude tešiť aj Slovákov. Linka do Krakova a ďalej do exotika lieta vo frekvencii 3-krát týždenne. 

Reklama

Lacné letenky Turkish Airlines

Turecké aerolínie ponúkajú aj v ekonomickej triede neobyčajný komfort a zaujímavý servis. Sedadlá cestujúcich figurujú s 6-palcovým (15 cm) sklonom, opierkou hlavy a nôh, šírkou viac ako 19 palcov a pevným 31 cm (79 cm) priestorom pre nohy. Ten je doplnený 12-palcovým multimediálnym displejom nabitým hodinami filmov, hudby a TV a nabíjacím zariadením pre elektronické zariadenia na každom sedadle.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore