Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Turkish Airlines spustili novú linku na filipínsky ostrov Cebu

Turkish Airlines spustili novú linku na filipínsky ostrov Cebu

Turkish Airlines predstavili a rovno aj spustili novú linku na filipínsky ostrov Cebu. Na základe rezervačných systémov sa lety do Cebu začali 3. januára 2022, let má krátke medzipristátie v Manile. Keď sa Filipíny opäť otvoria turistom, bude tak možné komfortne a s obľúbeným servisom Turkish Airlines cez Istanbul lietať na bájny filipínsky ostrov. Cebu je popri Manile druhou filipínskou destináciou v ponuke tureckých aerolínií.

Reklama

Linka Istanbul-Cebu cez Manilu premáva každý pondelok, štvrtok a sobotu. Turkish Airlines nasadil na linku novú flotilu Airbusov A350.

Pred koronakrízou mali Turkish Airlines jednu z najrozsiahlejších sietí na svete s 50 domácimi a 246 medzinárodnými destináciami v 123 krajinách.

Očakáva sa, že Turkish Airlines budú jedným z prvých dopravcov, ktorí sa vrátia ku kompletnému letovému poriadku. Významne tomu môže pomôcť vakcína a zaočkovanosť obyvateľstva. Od vypuknutia pandémie už letecká spoločnosť prestavala väčšinu svojej siete trás.

Akciové letenky Turkish Airlines


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (3 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore