Nájdeš nás aj na:

Novinky

Turkish Airlines spustia lety do Austrálie ešte tento rok

Turkish Airlines už tento rok spoja Istanbul s Austráliou. Najprv spustia linku s medzipristátím v Ázii, neskôr budú tieto spojenia zabezpečovať priamo. Nová linka do Sydney alebo Melbourne by mala začať premávať koncom roka. Dopravca tak nebude čakať na novú generáciu širokotrupých lietadiel na diaľkové lety, ale vystačí si aj s aktuálnou flotilou.

Reklama

Za najpravdepodobnejších kandidátov na medzipristátie sa považujú letiská v Jakarte, Kuala Lumpur alebo Singapure. Turkish Airlines sa pri linke do Austrálie s najväčšou pravdepodobnosťou spoľahnú na nový Airbus A350, prípadne Boeing 787 Dreamliner.

TOP letenky Turkish Airlines


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore