Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

TRENDY 2018: Ktoré destinácie letia tento rok (1/4)

2018 bude rokom nevšedných cestovateľských zážitkov. Každý týždeň vám predstavíme 5 destinácií, pripojíme naše odporúčania, tipy na lacné letenky aj výhodné dovolenky. Spolu vám predstavíme 20 destinácií počas 4 víkendov. Tak príjemné čítanie a veľa nových zážitkov, toto sú trendy destinácie, ktoré letia tento rok:

Malta

Viete, čo majú spoločné odvážni rytieri a Pepek Námorník? Predsa Maltu! Okrem krásnych pláží a známych jazykových pobytov Malta prekvapí a očarí aj dobrodružnou dávnou históriou, divokou prírodou a neuveriteľne priezračným morom. Letenky na Maltu teraz kúpite od 64 eur a klesli aj ceny letných dovoleniek. Odhaľte 10 vecí, pre ktoré je Malta ako stvorená na dobrú dovolenku:

10 vecí, ktorými vás Malta očarí na jar aj v lete PREJSŤ NA ČLÁNOK

Namíbia

Namíbia ponúka úžasnú zmes jedinečných zážitkov. Malebné oranžové duny kam až oko dovidí, chatrče obývané domorodými kmeňmi alebo národné parky s bohatým zastúpením divej zveri. Namíbia je plná krásy, ktorú len tak nevymažete z pamäti. Letenka z Viedne stojí iba 599 eur. Poďte sa s nami pozrieť na 9 dobrodružstiev, ktoré v sebe skrýva táto krásna krajina:

9 prekvapení, ktoré v sebe skrýva Namíbia PREJSŤ NA ČLÁNOK

Petrohrad

„Akoby ste vstúpili do ruského románu,“ opisuje Petrohrad v zime anglický The Telegraph. Dôvodov, prečo by ste sa mali do tohto čarovného mesta, prezývaného i Benátky severu vybrať, už máte určite na mysli niekoľko, zahŕňajúc Štátne múzeum Ermitáž. My prinášame tip, ako Petrohrad spojiť s návštevou Paríža Lotyšska. Letenka do Petrohradu s výletom v Rige stojí iba 219 eur.

Prečo sa oplatí vidieť Petrohrad a Riga jednou cestou PREJSŤ NA ČLÁNOK

Tahiti

Tahiti je tropická idyla v strede Tichého oceána. O Francúzskej Polynézii môžeme pokojne tvrdiť, že je najkrajším miestom našej planéty. Prekrásne pláže striedajú veľhory v srdci ostrovov a vytvárajú svojrázny kontrast s okolím, s akým nikde inde neprídete do kontaktu. Tu zlú fotografiu neurobíte, a o Bora Bora to platí dupľom. Poďte na koniec sveta, rezervujte letenku na Tahiti.

10 dôvodov, prečo ísť na Tahiti PREJSŤ NA ČLÁNOK

Gruzínsko

Hlboko nedocenená destinácia. S týmto faktom asi jej návštevníci robiť veľa netúžia, aby sem náhodou nezačali prichádzať masy ľudí a celú pokojnú atmosféru Gruzínska nezničili. Leží na križovatke Ázie a Európy a jeden by neveril, koľko sa do tejto neveľkej krajiny zmestí. Letenka z Bratislavy stojí len 199 eur a dovolenky sú tiež lacné. Páči sa, 8 dôvodov, prečo je Gruzínsko trendy:

8 dôvodov, prečo by ste mali navštíviť euroázijskú krásku Gruzínsko PREJSŤ NA ČLÁNOK

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: 2 noci v Lisabone + 5 nocí na Madeire za 479€! https://t.co/47f7BxgmFZ16 minút dozadu
Krajina zázrakov? Takto sa žije v Monaku + letenky od 32€ https://t.co/LgaAEd5d6X37 minút dozadu
Neodoberáš náš newsletter? Aha o čo prichádzaš! https://t.co/dRtQFWQQ4Z3 hodiny dozadu
HAVAJ s batožinou z Viedne za 769€! https://t.co/2gOZvRztL44 hodiny dozadu
NICE na jeseň od 28€! https://t.co/tOlBbsBbXA4 hodiny dozadu
Obľúbené letenky na Kubu sú späť! Leť od 439€ https://t.co/RcVBsdCZQ45 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv počas zimných mesiacov: https://t.co/UWEFXYO8zn5 hodín dozadu
Nórske fjordy za pár eur: https://t.co/WVMRi6iZJU5 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore