Nájdeš nás aj na:

Európa

Miluješ Toskánsko? Pisa v júni s letenkami od 33 eur!

Miluješ Toskánsko? Pisa v júni s letenkami od 33 eur!

Vyber sa spoznávať jeden z najkrajších a najromantickejších regiónov Európy, vydaj sa spoznávať Toskánsko! S letenkami z Viedne do Pisy ťa to totiž teraz vyjde omnoho lacnejšie ako je zvykom. Vyberať môžeš z termínov na jún a spiatočne vieš letenky rezervovať už od 33 EUR!

Pamätaj však na to, že Laudamotion od apríla v tejto cene poskytuje už len malú príručnú batožinu. Ak si však na Pelikáne za pár eur dokúpiš Priority Boarding, môžeš si so sebou vziať aj klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm do 10kg.

Aktuálna cena letenky je 43 eur.

10 EUR ZĽAVU z celkovej ceny získaš po zadaní zľavového kódu v objednávke.

Zľavový kód: PECKYJUN10

Pisa z Viedne už od 33 eur

✈ z letiska Viedeň 🛄 malá príručná batožina 🗓 jún-júl 2019

Viedeň Priamy let Pisa Priamy let Viedeň
od 33 Rezervuj

Pisa, Toskánsko

Pisa nemusí byť vašou finálnou destináciou. Vydať sa môžete akýmkoľvek smerom, vždy urobíte dobre. Jedna zo zaujímavejších alternatív je aj návšteva neďalekej Florencie. Autobusom spoločnosti Terravision sa sem viete dopraviť priamo z letiska už od 4,99 EUR (jednosmerná cesta) a cesta trvá 70 minút.

Florencia, Toskánsko

Najkrajšie mestá Toskánska: Sienna a jej ohromujúca katedrála, opevnené mesto Lucca, západy slnka v Apuánskych Alpách, gastronomické nebo Florencie, napokon malebné kopcovité mestečká Montalcino a Montepulciano známe svojim legendárnym vínom.

Párik vo Florencii, Toskánsko

Toskánsko je destinácia labužníkov. Presvedčí vás o tom aj tento článok.

Toskánsko landscape

Toskánsko víno

Ročne navštívi Toskánsko 100 miliónov turistov. Priemerná teplota je 15 stupňov, čo je o polovicu viac ako v našej zemepisnej šírke. Kedykoľvek sa sem vyberiete, počasie bude príjemné, no odporúčame najmä pobyt mimo sezóny. Navyše v auguste sa tu nachádza obrovské množstvo turistov a tak ideálnymi obdobiami na návštevu sú jar a jeseň, najmä však september.

Toskánsko tradičné jedlo

Toskánsko kopce

Prenájom auta v Toskánsku

Ak si po prílete chceš požičať auto a pobehať si Toskánsko na vlastnú päsť, urobíš dobre! V máji zaplatíš za požičanie auta menej, ako počas hlavnej letnej sezóny. Ceny si môžeš skontrolovať aj priamo na stránke Pelikána.

Ubytovanie v Toskánsku

Ubytovanie vieš v máji rezervovať už od 30 eur/osoba/noc. Prípadne sa popozeraj aj v našich pobytových balíčkoch, aktuálne vieš rezervovať pobyt v Pise s letenkou a hotelom už od 169 eur.

5 (100%) 6 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: 7 nocí na Kose s raňajkami za 397€ (https://t.co/3U5g3d8RRS)9 minút dozadu
POĎ NA KUBU! Exotické Cayo Coco teraz len za 479€ (https://t.co/INPrm4v8Dv)2 hodiny dozadu
VÝPREDAJ KLM: Zanzibar z Budapešti za 479€ https://t.co/lwiR046jnF3 hodiny dozadu
MALORKA V OKTÓBRI? Letenky od 42€ a 5 dôvodov, prečo áno https://t.co/WT2e7Atjqs3 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs21 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore