Nájdeš nás aj na:

Amerika

Belize a Guatemala. Útek do Strednej Ameriky od 489€

Belize a Guatemala. Útek do Strednej Ameriky od 489€

Tento týždeň sa v rezervačných systémoch objavili veľmi lacné letenky do Centrálnej Ameriky. Menej tradičné exotické destinácie ako Belize a Guatemala sú teraz dostupné z viedenského letiska za ceny od 489€.

Reklama

Letenky možno rezervovať v termínoch október 2019 – marec 2020, avšak v predaji je len limitovaný počet miest. Počas cesty absolvuješ dva prestupy v USA (Chicago a Houston), je preto potrebné požiadať aj autorizáciu ESTA.

Dobrou správou je, že v cene letenky už je aj podpalubná batožina, aj keď tú v exotike ani nebudeš potrebovať, ver mi 😉

ViedeňChicago, HoustonGuatemala CityChicago, HoustonViedeň
2 prestupy2 prestupy
za 489 Rezervuj
Nádherný západ slnka pri jazere Atitlan so scenériou sopky. Aj taká je Guatemala!
ViedeňChicago, HoustonBelize CityChicago, HoustonViedeň
2 prestupy2 prestupy
za 499 Rezervuj
Belize patrí medzi najvyhľadávanejšie destinácie potápačov.

Zabudni na zmenárne, skús Revolut

Poznáš platobnú službu Revolut? S touto najrýchlejšie rastúcou finančnou technológiou v Európe si jednoducho miesto fyzickej návštevy banky doma otvoríš aplikáciu na svojom smartfóne a „bankuješ“. Je ako stvorená pre cestovateľov, ktorí často menia finančné meny do iných mien a nie vždy majú šťastie na dobrý kurz. Navyše, výber zo všetkých bankomatov na svete je zdarma až do výšky 200 EUR mesačne! Funguje to veľmi jednoducho – stiahneš si aplikáciu, zaregistruješ sa a k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Revolut je skutočne revolučná služba, vyskúšaj ju teraz s Pelikánom.

ZALOŽIŤ REVOLUT + PLATOBNÁ KARTA ZDARMA


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore