Nájdeš nás aj na:

Novinky

Autobusom rovno na letisko v Budapešti? So Slovak Lines od januára trikrát denne

Autobusom rovno na letisko v Budapešti? So Slovak Lines od januára trikrát denne

Ak vám táto informácia náhodou vo vianočnom zhone ušla, potom pozorne čítajte – prepravca Slovak Lines spustil v pondelok 30. decembra predaj lístkov z Bratislavy rovno na budapeštianske letisko Ferenca Liszta. Nová linka štartuje už 10. januára 2020!

Reklama

Autobus do Budapešti bude odchádzať z Autobusovej stanice v Bratislave z nástupišťa č. 1 smer Budapešť, zo zastávky Népligét v centre Budapešti bude pokračovať rovno na letisko k terminálom. Jazdiť bude každý deň obojsmerne, vrátane nočného spoja už od jednej hodiny po polnoci.

Správne načasovanie je dôležité!

Rovnako ako pri leteckých spojeniach z viedenského letiska Schwechat, aj pri tých z letiska v Budapešti mysleli v Slovak Lines na správne načasovanie – príchody a odchody autobusov sú prispôsobené odletom a príletom v rámci celého sveta.

Vedeli ste o tom, že štvrtina všetkých letov z letiska Ferenca Liszta, sa uskutočňuje medzi šiestou a siedmou hodinou ráno? Skorý ranný spoj Slovak Lines na linke Bratislava – Budapešť vás preto na letisko privezie už o štvrť na päť ráno. Dosť času na check-in aj rannú kávičku, čo poviete?

A cena za lístok? Nie viac ako desať eur!

Prečo sa oplatí jazdiť práve so Slovak Lines?

Majú skvelú mobilnú aplikáciu i online lístok, nemusíte sa teda báť, že ho niekde stratíte či zabudnete. Je to od vás aj ekologickejší krok, pri vysokom počte cestujúcich to enormne šetrí papier aj životné prostredie. Lístky si kúpte aspoň dva-tri dni pred odchodom autobusu, aby ste boli pokojní. Môže sa totiž stať, že budú všetky miesta vypredané. Rovnako pohodlne si cez aplikáciu vopred kúpite aj lístok na autobus z letiska späť do Bratislavy.

Slovak Lines je náš spoľahlivý partner, je to overený a kvalitný prepravca. Aby sme vám spoločne uľahčili cestovanie, pri kúpe letenky cez náš portál pelikan.sk si budete už čoskoro môcť v rezervačnom kroku kúpiť aj lístok na autobus na letisko Frencza Liszta od spoločnosti Slovak Lines.

Cestujete z Viedne? Cestujte s nami a so Slovak Lines!


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore