Nájdeš nás aj na:

Novinky

Slovak Lines spustili BLACK FRIDAY akciu: 2 lístky za cenu 1

Slovak Lines spustili BLACK FRIDAY akciu: 2 lístky za cenu 1

Black Friday so Slovak Lines: kúp si Travel Pass a cestuj do Viedne z Bratislavy dvakrát za cenu 8,90€ eur. To znamená, že máš dve jazdy za cenu jednej.

Reklama

Špeciálna ponuka trvá od 23. novembra do 26. novembra 2023 a počet akciových lístkov je limitovaný. Akcia platí na všetky dostupné spoje do Viedne cez letisko Schwechat. Lístok môžeš využiť po dobu 1 roka od zakúpenia a je prenosný, čo znamená, že ho môžeš kúpiť aj kamošom či rodine.

Ako na to?

Stačí si rezervovať vo vyššie uvedených dátumoch lístok do Viedne z Bratislavy a automaticky k nemu dostaneš ešte jednu jazdu na ľubovoľný dátum.

Storno ako obyčajne

Každý z lístkov je možné stornovať podľa platných podmienok dopravcu. V prípade cesty na Schwechat alebo do Viedne si ho môžete stornovať najneskôr 15 minút pred plánovaným odchodom spoja. Výška refundovanej ceny bude rovnaká, za akú ste si daný lístok zakúpili.

Slovak Lines: takmer každú hodinu na letisko Viedeň

Na viedenské letisko Schwechat alebo z neho sa tak po novom dostaneš vďaka Slovak Lines takmer každú hodinu. Pred odletom môžete byť na letisku s ideálnym predstihom a po prílete zase doma čo najskôr.

Lístok do Viedne si nemusíš tlačiť

Stačí, keď sa pri nástupe preukážeš QR kódom na displeji mobilného zariadenia.

Všetko vybavíš online

Ušetríš čas aj energiu a zaobstaraj si lístok rýchlo a pohodlne cez web Slovak Lines alebo najlacnejšie cez mobilnú appku.

Platiť môžeš kartou

Nemusíš hľadať bankomat. Zaplatíš bezkontaktnou platobnou kartou aj priamo u vodiča autobusu.

Komfortné služby na palube

Ak si fanúšikom moderných streamovacích služieb, v autobusoch Slovak Lines sa môžeš pripojiť na spoľahlivú Wi-Fi zdarma a užívaš si zábavu po svojom. Samozrejmosťou je klimatizácia a drobné osvieženie.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore