Nájdeš nás aj na:

Afrika

Rwanda je otvorená bez testu a karantény, letenky máme od 529€ (batožina v cene!)

Rwanda je otvorená bez testu a karantény, letenky máme od 529€ (batožina v cene!)

Zaži skutočnú Afriku! Máme letenky Brussels Airliens do Rwandy z Prahy za perfektných 529€. V cene je aj 23kg podpalubná batožina a cestou absolvuješ jeden prestup v Bruseli. Cestou naspäť ťa čaká aj jeden technický stop v Ugande (Entebbe). Cena letenky je však veľmi priaznivá, pretože vyberáš z termínov od marca do júna 2023, čiže počas hlavnej turistickej sezóny.

Reklama

Rwanda je známa aj ako krajina tisícich kopcov vďaka krásnym horám, vrátane legendárneho sopečného pohoria Virunga na severozápade. V Rwande bývajú aj jedny z posledných horských goríl a národný park Nyungwe chráni takmer vyhynuté horské pralesy.

Všetky turistické aktivity vrátane sledovania primátov v národných parkoch sa obnovili, situáciu krajina zvládla vďaka prísnym preventívnym opatreniam proti šíreniu koronavírusu, ktoré platili do júla tohto roku. Dnes už krajina funguje bez obmedzení.

Zaži Afriku: Rwanda z Prahy za super cenu


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore