Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

OBLU NATURE Helengeli: prémiový all-inclusive plán, 30 potápačských lokalít a krásne prostredie

OBLU NATURE Helengeli. Prečo si vybrať práve tento rezort? Okrem toho, že sme vypelikánovali špeciálne ceny pre Slovákov sme tiež objavili miesto, ktoré ponúka až 30 lokalít na potápanie, kvalitný all-inclusive a všetko v krásnom prostredí maličkého ostrova (dĺžka 800 metrov, šírka 135 metrov.) Navyše, tento rezort označujú rakúske a nemecké cestovky ako jeden zo stovky najlepších na Maldivách.

Reklama

Prvou výhodou rezortu je jeho poloha. Klienti sa doň dopravia z Male veľmi komfortne, 50-minútovou plavbou rýchloloďou.

Čo ostrov, to rezort a to platí aj v prípade OBLU NATURE Helengeli. Štvorhviezdičkový rezort sa môže pochváliť novo zrekonštruovanými plážovými vilami s vkusným farebným akcentom. Všetky s výhľadom na nekonečný tyrkysový oceán a lagúny.

OBLU Island Plan™ je v prípade OBLU NATURE Helengeli skutočne na vysokej úrovni. Zahŕňa jedlá v reštaurácii s celodenným stravovaním, veľký výber vín a liehovín, neobmedzené množstvo nealkoholických nápojov, večernú zábavu, paddleboard, kajakovanie i šnorchlovanie.

Čím sa OBLU NATURE Helengeli odlišuje?

 • Viac ako 30 potápačských lokalít v okolí rezortu
 • Koraly po oboch stranách ostrova
 • Fantastické podmienky na šnorchlovanie priamo v rezorte
 • PADI certifikovaná potápačská škola
 • Kvalitná medzinárodná kuchyňa

Rezort pozostáva zo 116 víl. Všetky sa nachádzajú uprostred bujnej vegetácie, majú k dispozícii svoj vlastný kúsok útesu len pár metrov od pobrežia, ktorý je domovom veľkolepej expozície morských živočíchov po celý rok.

Hotel je svojimi službami vhodný najmä pre rodiny s deťmi, ale aj pre mladých ľudí. Zameriava sa najmä na milovníkov vodných športov. Zaujímavosťou je, že hotel spĺňa ekologické kritériá a štandardy Green Globe.

Rezort disponuje vstupnou halu s recepciou, reštauráciou „The Spice“, reštauráciou s medzinárodnou kuchyňou, a la carte reštauráciou „Beach Grill“, barom pi bazéne, butikom, minimarketom a obchodom so suvenírmi. Vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie na internet funguje v celom objekte a je zdarma.

Okrem iného rezort ponúka aj Wellness & Spa služby, saunu, masáže, kozmetické procedúry, ale aj zaujímavé aktivity ako rybolov, kajak, vodné bicykle či iné nemotorizované vodné športy.

A ako vyzerajú medové týždne v OBLU NATURE Helengeli? Novomanželia dostanú uvítací drink v hotelovej vile, tortu a darček, ako aj špeciálne servírované raňajky priamo do vily (platí pri pobyte na 4 a viac nocí vo vodnej vile s bazénom).


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore