Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Qatar Airways uvádza plne bezdotykový zábavný systém IFE. Spárovať možno aj vlastné Bluetooth slúchadlá

Qatar Airways uvádza plne bezdotykový zábavný systém IFE. Spárovať možno aj vlastné Bluetooth slúchadlá

Cestujúci spoločnosti Qatar Airways budú mať čoskoro prístup k multimediálnemu zábavnému systému počas letu bez toho, aby sa dotýkali obrazovky. Novinkou zábavného systému bude tiež možnosť spárovať Bluetooth slúchadlá cestujúceho so systémom IFE. Koncom týždňa o tom informovali katarské aerolinky.

Reklama

Oceňovaný multimediálny zábavný systém Oryx One tak získa ďalší hodnotný benefit v porovnaní s konkurenciou, všíma si SimpleFlying. Nová funkcionalita umožní pomocou QR kódu prevziať kontrolu nad obrazovkou cez smartfón alebo tablet cestujúceho.

Ovládanie multimediálneho pribudne spočiatku do modelov lietadiel Airbus A350. Ten sa v prípade Qatar Airways používa najmä na diaľkové lety do exotiky. Spoločnosť Qatar Airways chce novinkou zabrániť prípadnému prenosu ochorení dotykom a chrániť tak zdravie cestujúcich.

Novinkou zábavného systému bude tiež možnosť spárovať Bluetooth slúchadlá cestujúceho so systémom IFE. Táto novinka sa má objaviť najprv v lietadlách Boeing 787-9 Dreamliner.

Do exotiky s Qatar Airways

Zdroje fotiek: qatarairways.com, navjot-singh.com

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Seychely sa od 25. marca plne otvoria návštevníkom z celého sveta, na vstup postačí PCR test https://t.co/8vKnOiGZgm #letenky14 hodiny dozadu
Prvý hotel vo vesmíre by mal byť otvorený v roku 2027 https://t.co/WMoXQJ6qbp #novinky15 hodiny dozadu
Maličký grécky ostrov je prvou COVID-free destináciou v Európe. Pozýva k sebe turistov https://t.co/LLzzX1yR0B #letenky20 hodiny dozadu
6 tipov kam vyraziť na dámsku jazdu po lockdowne https://t.co/DoJmDhiX8Y #tipy20 hodiny dozadu
Etihad Airways predlžujú bezplatné poistenie na COVID-19 do októbra 2021 https://t.co/re2XffW0uz #novinky20 hodiny dozadu
Aktivisti natreli lietadlo Air France nazeleno. Cieľom bolo zvýšiť povedomie o tzv. greenwashingu https://t.co/2qPZlui4hI #novinky20 hodiny dozadu
Veľmi lacné letenky na leto: rezervuj skôr ako ostatní, ceny od 29€! https://t.co/P14f03FnXl #letenky21 hodiny dozadu
Miesta, kam môže žena bezpečne cestovať sama https://t.co/44T4SoEVGM #tipy21 hodiny dozadu
Kam môžem cestovať? S týmto rýchlym prehľadom si hneď v obraze https://t.co/7cHVIhbXek #novinky21 hodiny dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť (novinky) https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky21 hodiny dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore