Nájdeš nás aj na:

Novinky

Qantas organizuje jarné mystery lety. Indície sú slaná voda, dobré jedlo a príroda

Qantas organizuje jarné mystery lety. Indície sú slaná voda, dobré jedlo a príroda

V nasledujúcich mesiacoch chystajú aerolinky Qantas niekoľko mystery letov. V Austrálii nie sú ničím novým, organizovali ich aj iné letecké spoločnosti. Napríklad Virgin Australia dokonca ponúkali mystery víkend. Qantas sa chystá nápad oprášiť.

Reklama

Pôjde konkrétne o tri lety na palube Boeingu 737-800, pričom sa poletí z troch miest. Prvý let odštartuje z Brisbanu 27. marca, následne zo Sydney 18. apríla a z Melbournu 1. mája. Letecká spoločnosť nenaplánovala len lety, ale aj program na celý deň. Destinácia samozrejme prezradená byť nemôže, aerolinky však dajú účastníkom indície, čo si majú so sebou priniesť.

Ďalším tipom pre pasažierov je, že lety budú trvať asi dve hodiny. Qantas má malé nápovedy pre jednotlivé odletové miesta. Pasažieri vyrážajúci zo Sydney môžu očakávať tropické počasie, slanú vodu na pokožke a dlhý obed na pláži. Pasažieri odlietajúci z Brisbanu sa majú pripraviť na pohostinnosť, dobré jedlo, víno a krásnu prírodu. Ostáva už iba Melbourne, pričom pasažierom odlietajúcim z tohto austrálskeho mesta naznačili, že takisto zažijú krásnu prírodu s malou prechádzkou, výborným jedlom, vínom a regionálne farmáske trhy.

„Zážitky na zemi môžu zahŕňať čokoľvek od kurzu výroby vína… po gurmánsky obed s hudobnou zábavou na pobreží austrálskych tropických ostrovoch,“ povedala letecká spoločnosť Qantas.

Aerolinky zároveň sľubujú, že finálne destinácie neprezradia až do samého konca. Predaj leteniek začína 4. marca, ceny začínajú na 737 austrálskych dolároch v ekonomickej triede a 1579 dolároch v biznis triede. Cena zahŕňa všetko v rámci dňa, vrátane jedla a nápojov. Podľa Simple Flying bude na palube maximálne 120 pasažierov.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore