Nájdeš nás aj na:

Amerika

Priame lety z Paríža na ostrov sv. Martina za 329€!

Priame lety z Paríža na ostrov sv. Martina za 329€!

Nádherný a obľúbený ostrov Sv. Martina je tu po dlhšom čase s výbornou letenkou z Paríža za 329 EUR! Letíš s Air Caraibes bez jediného prestupu, v termínoch od mája do júna a v cene máš len príručnú batožinu, no čo viac v Karibiku budeš potrebovať? Hurá na Holandské Antily! P.S.: Do Paríža sa vieš dopraviť za veľmi málo peňazí, posielame všetky akciové letenky, ktoré sú v ponuke.

Svätý Martin za 399 EUR

 ✅termíny máj – jún  ✅ spoločnosť Air Caraibes

PARÍŽ – ST. MARTIN (Princ Juliana Airport) – PARÍŽ za 399 EUR RÝCHLA REZERVÁCIA

Ostrov obmývaný azúrovým morom, posiaty nádherne zelenými palmami, bielym pieskom a na celom svete známy aj vďaka pláži Maho. Len tu totiž máte jedinečnú možnosť zažiť, ako lietadlá pristávajú kúsok od pláže, desiatky metrov nad hlavami turistov, ktorí sa spokojne kúpu na pláži. Svätý Martin ale nie je len o pláži Maho. Ak hľadáte tip na super exotickú dovolenku v Karibiku túto letenku od Air France vám môžeme len a len odporučiť.

maho-beach-pristavanie-lietadiel

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou DOLÁR. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. Na dovolenku na Svätom Martine vám stačí cestovný pas s platnosťou minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine

saint-maarten-zaliv

Kúpať sa na južnom konci pláže Maho je nezabudnuteľný zážitok. Tam sa totiž rozprestiera ranvej frekventovaného letiska Princess Juliana International Airport (SXM). Keďže dĺžka dráhy je len 2180 metrov, lietadla prilietavajú extrémne nízko. Pravdupovediac, na tejto pláži zrejme nebudete tráviť veľa času – je veľmi hlučná.

pristavajuce-lietadlo

Pozorovanie lietadiel je tu tak obľúbenou činnosťou, že rozpis príletov a odletov nájdete v každej kaviarni a reštaurácii poblíž.

svaty-martin-jedlo

Ostrov s rozlohou 88 kilometrov štvorcových sa delí na dve časti – francúzsku a holandskú. Obídete ho celý autom približne za päť hodín.

svaty-martin-plaz

5 (100%) 7 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

POĎ NA KUBU! Exotické Cayo Coco teraz len za 479€ (https://t.co/INPrm4v8Dv)47 minút dozadu
VÝPREDAJ KLM: Zanzibar z Budapešti za 479€ https://t.co/lwiR046jnF2 hodiny dozadu
MALORKA V OKTÓBRI? Letenky od 42€ a 5 dôvodov, prečo áno https://t.co/WT2e7Atjqs2 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Bulharsko na 13 dní s hotelom, raňajkami a letenkami za 359€ https://t.co/FfF4soYiUs20 hodín dozadu
MULTICITY OD EMIRATES: 2 až 3 destinácie od 499€ (https://t.co/8RqBk6ZZW0)20 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore