Nájdeš nás aj na:

Letenky

Priame lety z Paríža na nádherný ostrov Svätého Martina za 399 EUR!

Nádherný a obľúbený ostrov Sv. Martina je tu po dlhšom čase s výbornou letenkou z Paríža za 399 EUR! Letíš s AIR FRANCE bez jediného prestupu, v hlavnej sezóne a v cene máš len príručnú batožinu, no čo viac v Karibiku budeš potrebovať? Hurá na Holandské Antily! P.S.: Do Paríža sa vieš dopraviť za veľmi málo peňazí, posielame všetky akciové letenky, ktoré sú v ponuke.

Svätý Martin za 399 EUR

✅ november ✅ december

✅ január ✅ február ✅ marec

PARÍŽ – ST. MARTIN (Princ Juliana Airport) – PARÍŽ za 399 EUR RÝCHLA REZERVÁCIA

Ostrov obmývaný azúrovým morom, posiaty nádherne zelenými palmami, bielym pieskom a na celom svete známy aj vďaka pláži Maho. Len tu totiž máte jedinečnú možnosť zažiť, ako lietadlá pristávajú kúsok od pláže, desiatky metrov nad hlavami turistov, ktorí sa spokojne kúpu na pláži. Svätý Martin ale nie je len o pláži Maho. Ak hľadáte tip na super exotickú dovolenku v Karibiku túto letenku od Air France vám môžeme len a len odporučiť.

maho-beach-pristavanie-lietadiel

Vo francúzskej časti ostrova je oficiálnou menou EURO, v holandskej časti ostrova je oficiálnou menou DOLÁR. EURO je však bežne akceptované aj v holandskej časti ostrova. Na dovolenku na Svätom Martine vám stačí cestovný pas s platnosťou minimálne 6 mesiacov po ukončení pobytu v krajine

saint-maarten-zaliv

Kúpať sa na južnom konci pláže Maho je nezabudnuteľný zážitok. Tam sa totiž rozprestiera ranvej frekventovaného letiska Princess Juliana International Airport (SXM). Keďže dĺžka dráhy je len 2180 metrov, lietadla prilietavajú extrémne nízko. Pravdupovediac, na tejto pláži zrejme nebudete tráviť veľa času – je veľmi hlučná.

pristavajuce-lietadlo

Pozorovanie lietadiel je tu tak obľúbenou činnosťou, že rozpis príletov a odletov nájdete v každej kaviarni a reštaurácii poblíž.

svaty-martin-jedlo

Ostrov s rozlohou 88 kilometrov štvorcových sa delí na dve časti – francúzsku a holandskú. Obídete ho celý autom približne za päť hodín.

svaty-martin-plaz

5 (100%) 1 vote
Pokračovať v čítaní
Klikni a nechaj nám komentár

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Hore