Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Hľadáš dokonalú krásu? Pozri si túto ponuku na ostrov Capri

Jeden z unikátnych pokladov Talianska leží v Neapolskom zálive. Volá sa Capri. Tvrdenie, že dobrého veľa netreba v tomto prípade nie je žiadna výhovorka. So svojou rozlohou 10 km² patrí Capri medzi najunikátnejšie miesta celého sveta. Výnimočnosť ostrova objavili už aj v minulosti, stáročia bol obľúbenou destináciou intelektuálov a umelcov. Keby sme sa vrátili v čase až do obdobia paleolitu, nenašli by sme opustený ostrov, ale obývané mesto. Svoje stopy tu zanechali aj rímski cisári. Necestuj sem však výlučne kvôli histórii a pamiatkam, ktoré boli svedkami dianí počas dlhých rokov. Je tu jeden oveľa dôležitejší faktor a dostatočne silný dôvod na výlet na Capri: dokonalá krása.

Aby sme v tom mali jasno: Capri je názov ostrova, aj názov mesta, ktoré sa na tomto ostrove nachádza. Mladším bratom mesta je obec Anacapri, spája ich známa lanovka. Mnohí spomínajú aj lodný prístav pod horou Mount Solaro, Marina Grande ako samostatnú usadlosť. A keď už sme pri horách: výhľady na Capri (a z Capri) sú také, že ich objavovanie by pokojne mohlo byť samostatným programom.

Budeme úprimní. Keďže ide o exkluzívnu destináciu, zostaviť výlet aj finančne výhodný nie je úplne jednoduché. Našim kolegom sa ale podarilo vyčarovať zájazd, prostredníctvom ktorého spoznáš výnimočnosť a krásu Capri a ešte aj ušetríš. Takže, bude to trvať 4 dní, bývať budeš v 4* hoteli v centre mesta, ktorý však ponúka aj pokoj a, samozrejme, krásny výhľad, neďaleko od známeho námestia Piazzetta a lanovky. Blízko sú aj pláže a Marina Grande. O raňajky bude postarané. V cene zájazdu je letenka s odletom z Viedne a príletom do Neapolu. O to, ako sa dostaneš z letiska na Capri, sa nemusíš starať, transfer bude zabezpečený.

Zájazd s letenkou, hotelom, raňajkami a transferom (vrátane trajektu) od 659 Eur REZERVUJ

Tým, ktorí hľadajú niečo prepychovejšie, ponúkame zájazd na 6 dní – výlet na Capri bude kombinovaný s pobytom v Neapole. V cene 709€ je letenka, 2 hotely, raňajky a transfer.

4.8 (95.56%) 9 votes
Pokračovať v čítaní
1 komentár

1 komentár

  1. Pingback: Ischia je krásna po celý rok - rozhovor s českými sprievodkyňami

Radi si prečítame tvoj názor, nechaj nám odkaz!

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Horúce #PELIPECKY

Najnovšie ponuky a správy zo sveta cestovania

Utorok, 19. marec 2019
16:58 | Tieto letenky nás ešte stále bavia. Do exotiky luxusne s Qatarom.
14:01 | New York so Scandinavian Airlines. Spiatočné letenky s podpalubnou batožinou za 389 eur.
9:56 | Košice, Poprad, Bratislava. Letenky s odletom zo Slovenska od 26 eur.
Pondelok, 18. marec 2019
12:14 | TOP AKCIA – 4 noci na Slovensku za cenu 3. Domáce akciové pobyty od 139 eur.
11:50 | Výborné letenky do Istanbulu od 109 eur. Odlet z Košíc, Viedne alebo Budapešti s Turkish Airlines.
Piatok, 15. marec 2019
16:35 | Ryanair ohlásil 11 nových liniek s odletom z Katowic. Letenky od 30 eur.
1 2 3 13

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore