Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Hľadáš dokonalú krásu? Pozri si túto ponuku na ostrov Capri

Jeden z unikátnych pokladov Talianska leží v Neapolskom zálive. Volá sa Capri. Tvrdenie, že dobrého veľa netreba v tomto prípade nie je žiadna výhovorka. So svojou rozlohou 10 km² patrí Capri medzi najunikátnejšie miesta celého sveta. Výnimočnosť ostrova objavili už aj v minulosti, stáročia bol obľúbenou destináciou intelektuálov a umelcov. Keby sme sa vrátili v čase až do obdobia paleolitu, nenašli by sme opustený ostrov, ale obývané mesto. Svoje stopy tu zanechali aj rímski cisári. Necestuj sem však výlučne kvôli histórii a pamiatkam, ktoré boli svedkami dianí počas dlhých rokov. Je tu jeden oveľa dôležitejší faktor a dostatočne silný dôvod na výlet na Capri: dokonalá krása.

Aby sme v tom mali jasno: Capri je názov ostrova, aj názov mesta, ktoré sa na tomto ostrove nachádza. Mladším bratom mesta je obec Anacapri, spája ich známa lanovka. Mnohí spomínajú aj lodný prístav pod horou Mount Solaro, Marina Grande ako samostatnú usadlosť. A keď už sme pri horách: výhľady na Capri (a z Capri) sú také, že ich objavovanie by pokojne mohlo byť samostatným programom.

Budeme úprimní. Keďže ide o exkluzívnu destináciu, zostaviť výlet aj finančne výhodný nie je úplne jednoduché. Našim kolegom sa ale podarilo vyčarovať zájazd, prostredníctvom ktorého spoznáš výnimočnosť a krásu Capri a ešte aj ušetríš. Takže, bude to trvať 4 dní, bývať budeš v 4* hoteli v centre mesta, ktorý však ponúka aj pokoj a, samozrejme, krásny výhľad, neďaleko od známeho námestia Piazzetta a lanovky. Blízko sú aj pláže a Marina Grande. O raňajky bude postarané. V cene zájazdu je letenka s odletom z Viedne a príletom do Neapolu. O to, ako sa dostaneš z letiska na Capri, sa nemusíš starať, transfer bude zabezpečený.

Zájazd s letenkou, hotelom, raňajkami a transferom (vrátane trajektu) od 659 Eur REZERVUJ

Tým, ktorí hľadajú niečo prepychovejšie, ponúkame zájazd na 6 dní – výlet na Capri bude kombinovaný s pobytom v Neapole. V cene 709€ je letenka, 2 hotely, raňajky a transfer.

4.8 (95.56%) 9 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Štvrtok, 23. máj 2019
15:04 | Na víno do Bordeaux? Letenka z Viedne ako víno za 55 eur.
12:49 | Edinburgh na jeseň za super ceny. Leť spiatočne za 73 eur.
10:45 | 139 eur za kompletný letecký pobyt v Ríme? Klikni a vyber si termín 15-17. júl.
9:58 | Pridáva sa aj lacná Barcelona v lete: Z Viedne tam aj späť od 53 eur.
9:35 | Voilá, Paríž v júni za málo peňazí! Letenky z Viedne od 43 eur!

Streda, 22. máj 2019
16:15 | Turkish Airlines majú novinku: Obnovia leteckú linku do Osaky!
1 2 3 42

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore