Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Lacné pobyty do 150 eur

Poznáte to, zima skončila a vy už premýšľate nad tým, aký cestovateľský sen si tento rok splníte. Ak ste ochotní minúť do 150 eur z vášho rozpočtu na ubytovanie a letenku a radi by ste precestovali Európu, máme pre vás niekoľko tipov na pobyty!

Reklama

Spoznajte Berlín už od 99 eur so všetkým v cene

Berlín dýcha históriou dodnes. Na svoje si tu prídu milovníci dejín, ale aj mladí ľudia, ktorí túžia po zábave. Za cenu 99 eur získate obojsmernú letenku do a komfortné ubytovanie v 4* hoteli len 15 minút jazdy električkou od známeho berlínskeho námestia Alexanderplatz.

Pobyt v Berlíne od 99  Chcem vidieť Berlín

berlin

Zamilujte sa do Paríža. S cenou od 129 eur

Najobľúbenejšie mesto Francúzska a pre mnohých i sveta. Mesto lásky, mesto svetla a často i mesto klišé. Čo mu však nemožno odoprieť je jeho šarm. Je ako femme fatale, každý na ňom miluje niečo iné. Niekto Louvre, niekto Eiffelovku, iní zase víno alebo bagety. Paríž si musíte obliecť, ochutnať ho, nosiť ho ako šaty na špeciálnu príležitosť. Za 129 eur vám k letenke pribalíme ubytovanie s raňajkami v 3* hoteli Arc Paris Porte d´Orleans.

Pobyt v Paríži od 129 € Chcem vidieť Paríž

Európske pobyty do 150 eur

Víkend výborného jedla a kúpania v Budapešti za 79 eur

Budapešť je hlavné mesto skvelých pokrmov a zároveň najväčším termálnym hlavným mestom na svete. Víkend v Maďarsku je doslova ako hodová slávnosť u starej mamy, vela dobrého jedla a napriek tomu, že už máte dosť, neustále maškrtíte. Váš výlet do Budapešti bude umocnený krásnym ubytovaním s raňajkami priamo v srdci obchodnej štvrte v 4* hoteli Golden Park.

Pobyt v Budapešti od 79 € Chcem vidieť Budapešť

Európske pobyty do 150 eur

Leto v Miláne – meste módy. Už od 139 eur

Keď sa povie Miláno – predstavíte si slnečné mesto snúbiace dizajn, módu a taliansky temperament. Hemží sa to tu svetovými fotografmi, dizajnérmi z celého sveta a napokon aj celebritami, ktoré sem pravidelne prichádzajú na párty vychýrených módnych domov. Druhé najľudnatejšie mesto Talianska nie je len pre milionárov, v Miláne si vieťe nakúpiť kopu vecí a neminúť pri tom celoživotné úspory. Už len vďaka tomu, že letenku s ubytovaním v 3* ibis hoteli dostanete od 139 eur!

Pobyt v Miláne od 139 € Chcem vidieť Miláno

Európske pobyty do 150 eur

Stovežatá Praha už od 59 eur

Praha je miesto, kam sa radi vrátite v akomkoľvek ročnom období. Do Prahy si nemusíte chystať cestovný plán s presne určenou trasou, vykročte z ubytovania a dovoľte mestu, sprevádzať vás cez hlavné námestie až k pôvabnému brehu Vltavy s pohľadom na najstarší kamenný most Európy. My sme pre vás pripravili ubytovanie s raňajkami v 4* hoteli Art Hotel Meda a ako bonus získate vstupenku do Museum Kampa. Hotel má výbornú polohu v centre a dostanete sa z neho ľahko k všetkým najdôležitejším pamiatkam.

Pobyt v Prahe od 59 € Chcem vidieť Prahu

Európske pobyty do 150 eur

Tatry z opačnej strany? Zakopane za 99 eur

Videli ste už Tatry z opačnej strany? Treba to napraviť, mestečko Zakopané je k tomu ideálnym východiskovým bodom. Symbolom tohto mesta je ovečka a je preto povinnosťou ochutnať miestne syry. Zakopané, to však nie sú len hory, ale aj kopa adrenalínu. Zorbing, bungee jumping, lanové parky či bobová dráha. 3* Hotel Mercure Kasprowy ponúka komfortné ubytovanie a súčasťou hotela je aj krytý a sezónny vonkajší bazén a v hotelovej reštaurácii si môžete pochutnať na skvelých jedlách poľskej alebo medzinárodnej kuchyne.

Pobyt v Zakopanom od 99 € Chcem vidieť Zakopane

Európske pobyty do 150 eur

Spoznajte krásy Krakova. Víkendový pobyt už od 67 eur

Poľsko už dávno nie je len o lacných nákupoch a milovaných krowkách. Iba kúsok od slovenských hraníc sa na rieke Visla rozpína niekdajšie poľské korunovačné mesto Krakov. Ak povieme, že hlavné námestie v Krakove je jeden z najkrajších v Európe, naozaj nepreháňame. Stredoveké srdce mesta dodnes plní svoju pôvodnú funkciu, konajú sa tu trhy, maľujú sa tu portréty a predávajú sa všelijaké dobroty. Váš víkend v Krakove začne ubytovaním sa v 3* Best Western hoteli len 10 minút jazdy električkou od krásneho krakovského Hlavného trhového námestia.

Pobyt v Krakove od 67 € Chcem vidieť Krakov

Európske pobyty do 150 eur

Vybrali ste si? Ak ešte stále nie – pozrite si kompletnú ponuku pobytov na tomto odkaze.

Chceš viac skvelých cestovateľských článkov? Sleduj nás na Facebooku

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

LIMITOVANÁ PONUKA: New York z Budapešti koncom roka za 299€! https://t.co/Royh1vRpeO6 hodín dozadu
TOP AKCIA na Tatry je späť: rezervuj pobyt na 3 noci, jednu dostaneš grátis https://t.co/jVYgZ69JDa #dovolenky8 hodín dozadu
PONUKA DŇA: 4 noci na Zakynthosi v 3*hoteli s raňajkami za 269€ https://t.co/0rd08P5Afs #dovolenky8 hodín dozadu
Slovinsko zaradilo Česko na tzv. žltý zoznam krajín – karanténa pri vstupe povinná https://t.co/D86hM3ASaR #novinky10 hodín dozadu
Seychely teraz s 5*Qatarom za peckové ceny! Letenky od 599€ https://t.co/WJhLQ26a8G #letenky11 hodín dozadu
Bangkok v top sezóne od 429€! Letíš z Viedne alebo Budapešti https://t.co/E1R4YgOmsP #letenky12 hodín dozadu
O tom, ako vznikol najfantazijnejší festival na Slovensku https://t.co/i3r6euYTzB #novinky13 hodín dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky13 hodín dozadu
Tipy na letné výlety pohodlne autobusom z Bratislavy za pár eur https://t.co/VBghs9cTUU #novinky13 hodín dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky13 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore