Nájdeš nás aj na:

Európa

Párty na pláži v lete 2021: Mykonos, Ibiza a Istria od 48€

Párty na pláži v lete 2021: Mykonos, Ibiza a Istria od 48€

Chcelo by to poriadne sa odreagovať s kamarátmi na pláži? Ak hľadáš peckové letenky do ešte peckovejšej destinácie, kde zažiješ nielen parádne párty, ale aj kus histórie a krásnej prírody, dobre počúvaj. Na grécky Mykonos, španielsku Ibizu a do chorvátskej Puly môžeš teraz letieť spiatočne už od 48€! Uži si nezabudnuteľnú dovolenku ešte toto leto.

Reklama

Najpredávanejšie letenky na leto 2021

Ibiza od 48€

Nekonečná párty, uvoľnená hippie nálada a najviac sexi ostrov Baleárov. To všetko je Ibiza. Ibiza sa do povedomia dovolenkárov zapísala ako destinácia, v ktorej hrá hlasná hudba a v ktorej stretneš dídžejskú smotánku sveta, jednoducho ostrov, ktorý musíš navštíviť. Ibiza je to ostrov nikdy nekončiacich párty, ale aj ostrov nádherných pláží a dychberúcej prírody. Krištáľovo priezračná voda, skaly miešajúce sa s bielym pieskom a v pozadí píniové lesy a olivové háje. 

Pula od 64€

Pula je prístavným mestom v Chorvátsku, na juhu obľúbeného polostrova Istria. Ak sa rozhodneš navštíviť Pulu, rátať môžeš s krásnymi večernými prechádzkami pri Jadranskom mori, chutnou chorvátskou kuchyňou, ktorá nestojí majland, ale napríklad aj najkompletnejším rímskym koloseom na svete. V miestnom amfiteátry sa mladí ľudia stretávajú v lete pri akciách a koncertoch.

Mykonos od 60€

Horúce slnko vám zohrieva chrbát, pozeráte sa na tyrkysové more a v diaľke vidíte staré veterné mlyny. Grécky Mykonos je cestovateľskou chuťovkou s prekvapením na každom rohu. Nájdete tu zlaté pieskové pláže, tradičnú kykladskú architektúru a na svoje si tu prídu aj milovníci nočného života – Mykonos je gréckou odpoveďou na španielsku Ibizu a po zotmení sa v ňom prebúdza divoké párty zviera.

Cestuj bezpečne, poisti sa

Zaži peckové leto a nezabudni, že s nami môžeš letieť na istotu a poistiť sa cestovným poistením STORNO alebo ISTOTA. Aktuálne až 60% objednávok obsahuje poistenie STORNO alebo ISTOTA, ku ktorým Pelikán od 1. júna 2021 pridáva nové benefity. Okrem krytia stornopoplatku pred cestou, ktorý cestovná kancelária spustila ešte v januári 2021 po novom Pelikán pokrýva aj ďalšie náklady v súvislosti s prípadnou nákazou koronavírusom v zahraničí.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore