Nájdeš nás aj na:

Novinky

Nová linka: Poľský LOT začne lietať do San Francisca

Nová linka: Poľský LOT začne lietať do San Francisca

Od 5. augusta 2020 začne letecká spoločnosť LOT lietať do novej destinácie v USA, z Varšavy do San Francisca. Znamená to, že Slováci budú môcť s odletom z Viedne či Košíc cestovať cez Varšavu do ďalekej Kalifornie.

Bude to deviate spojenie poľskej leteckej spoločnosti LOT medzi Poľskom a USA. Lety do najväčšej metropoly severnej Kalifornie budú prevádzkované 4x týždenne lietadlami Boeing 787 Dreamliner.

Let, počas ktorého Dreamliner prekoná viac než 10,000 km, potrvá takmer 12 hodín. Aerolinky o tom informujú v tlačovej správe.

San Francisco6. destinácia LOTu v USA, patrí medzi najväščie obchodné centrá sveta. Nedaľeko, v Silicon Valey, sa nachádzajú sídla najväčších technologických spoločností, ako Google, Uber, Twitter, Facebook, Hewlett-Packard, Apple, eBay, Netflix, Tesla alebo Linkedin.

San Francisco je taktiež  populárnou turistickou destináciou, a to vďaka mostu Golden Gate Bridge, známeho z mnohých hollywoodskych filmow, malebným tichomorským plážam alebo historického Alcatrazu. Každý rok priťahuje “San Fran” stovky tisíc turistov z celého sveta.

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Krásne portugalské Faro s letenkami od 42€! https://t.co/niTLLJKJVf #letenky11 hodín dozadu
Zaži bájne Faerské ostrovy z Viedne! Letenky za 259€ https://t.co/VK7IdsR4NC #letenky12 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv z Viedne, od 42€: https://t.co/8XXJQyDTlY12 hodín dozadu
Horúce Kapverdy z Viedne s letenkami od 250€: https://t.co/VVUr6FFo4c12 hodín dozadu
PECKA DŇA: Kyjev a Černobyl s ubytovaním v 3* hoteli spolu za 289€ https://t.co/uVob761IhJ #ponukadňa1 deň dozadu
O 6-tisíc pasažierov viac ako v rovnakom období vlani. Bratislavské letisko zverejnilo štatistiky letov: https://t.co/eMuDMLs0nJ #letenky1 deň dozadu
Parádna dovolenka v decembri: Fuerteventura z Viedne od 75€ https://t.co/eoktkmdpvV #letenky2 dni dozadu
NEZMEŠKAJ: Dovolenka v Dubaji s 5* hotelom a vstupom do aquaparku aj akvária za 769€ https://t.co/5pWCMhQ3sB #ponukadna2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore