Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Cestu s nimi neoLOTuješ. 6 dôvodov, prečo letieť do Ameriky s LOT Polish Airlines

Cestu s nimi neoLOTuješ. 6 dôvodov, prečo letieť do Ameriky s LOT Polish Airlines

Pokiaľ pravidelne sleduješ naše články, určite si už párkrát spozornel pri ponukách letov do USA s leteckou spoločnosťou LOT, konkrétne do New Yorku a Chicaga. Tie patria medzi TOP letenky najmä preto, lebo ide o priame lety, bez prestupu. Sú však aj iné dôvody, pre ktoré sa s našimi poľskými susedmi oplatí letieť.

Reklama

1. Do Ameriky priamo

Asi nebude prehnané povedať, že pre nás, Slovákov medzi najdôležitejšie výhody leteckej spoločnosti LOT patria priame lety do USA z Budapešti. Nie je nič príjemné, keď na ceste svojich snov zmeškáš prípojný let, ale aj celkovo je pohodlnejšie to, ak sa nemusíš stresovať kvôli prestupu. LOT lieta z Budapešti do New Yorku pondelky a štvrtky, do Chicaga zas utorky a soboty. Do lietadla nastúpiš medzi 11:00 a 12:00 a za 10 až 11 hodín už dýchaš americký vzduch.

2. Dreamliner

Tento typ lietadla, Dreamliner, patrí medzi najkrajšie, je prehľadné a pohodlné. Celkovo je v ňom miest 252, z toho 18 pre business pasažierov, 21 sedadiel sa nachádza na Premium Economy a 213 miest je v ekonomickej triede. Priepustnosť svetla cez okná sa dá riadiť centrálne, palubný personál musí stlačiť iba jeden gombík. Spánok je v tomto lietadle tiež kvalitnejší kvôli nižšiemu tlaku. Práve preto, ak ťa počas letov zvykne bolieť hlava, odporúčame ti cestu Dreamlinerom. A musíme spomenúť aj jeho výzor. Je krásny. Naozaj.

3. Zábavný systém aj v ekonomickej triede

Priamy let má viac výhod ako nevýhod. Treba však povedať, že 11 hodín vo vzduchu dokáže pôsobiť veľmi únavne, najmä pre tých, ktorí potrebujú veľa pohybu. LOT má však k dispozícii zábavný systém, vďaka ktorému ani nebudeš vnímať čas. Najnovšie trháky, hudba pre každého.

4. Žiadne tyčinky, normálne jedlo

Povedzme si pravdu, jedlo je veľmi dôležitým komponentom života. Každý cestujúci sa teší, ak počas svojho letu dostane niečo pod zub, a keď to niečo je ešte aj chutné, je to stopercentná radosť. Jedlo leteckej spoločnosti LOT je naozaj chutné. V prípade dlhých letov sa veľmi dobre naješ aj v ekonomickej triede. Ak za každú cenu chceš byť iný – aj tým, čo ješ, pozri si pred letom, čo majú v menu cestujúci Premium Economy. Ak sa ti to zapáči, pokojne si to môžeš zakúpiť 12 hodín pred odletom.

Nemôžeme zabudnúť ani na širokú ponuku nealkoholických nápojov vrátanie kávy a čajov, z alkoholických v ekonomickej triede ponúkajú víno a pivo.

5. Zbaľ si všetko, čo potrebuješ

Ak sleduješ Pelipeckárske ponuky, určite si si všimol, že k niektorým letom do vzdialenejších destinácií nevzniká nárok aj na podpalubnú batožinu. Nuž, v prípade letov do USA s LOT-om to určite takto nebude. V cene letenky je aj batožina do 23 kg. Môžeš sa tešiť na newyorské výpredaje. 🙂

ceny a rozmery batožiny

6. Letenky

Ide sa do Ameriky? Ide! Musíš sa len rozhodnúť, či to bude New York alebo Chicago. Teda, možno obe destinácie?

New York

✅ december ✅ január ✅ február ✅ marec ✅ apríl

BUDAPEŠŤ – NEW YORK (JFK) – BUDAPEŠŤ ZA 419 € REZERVUJ LETENKY

 

Chicago

✅ december ✅ január ✅ február ✅ marec ✅ apríl ✅ máj

BUDAPEŠŤ – CHICAGO – BUDAPEŠŤ ZA 529 € REZERVUJ LETENKY

 

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Thajsko v sezóne s 30kg batožinou za 439€. https://t.co/xw5TiZ1RLX #letenky24 minút dozadu
Sao Paulo s úžasnými Turkish Airlines za 449€. https://t.co/NlZxbeBlUT #letenky25 minút dozadu
Barcelona - New York - Viedeň za 219€! https://t.co/vbykQggrOV #letenky30 minút dozadu
Objav Kyjev s letenkami od 34€! https://t.co/WHz866g1vy #letenky1 hodinu dozadu
Zima v Európe: Poď do Štokholmu od 24€! https://t.co/HdysDw1l0e #letenky2 hodiny dozadu
Edinburgh je úžasné mesto po celý rok. A v zime ťa prekvapí takýmito zážitkami: https://t.co/9Ri7MSnHFO #edinburgh19 hodín dozadu
Vieš, čo je jokamiehenoikeudet? Ak nie, pozri si tento článok o Fínsku. https://t.co/4vhovJy6hN #finsko19 hodín dozadu
Si vegetarián? Potom tieto destinácie budeš milovať. https://t.co/pqxALmEBPn #tipy19 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore