Nájdeš nás aj na:
aegean airlines

Novinky

Atény a ďalšie zaujímavé destinácie z Bratislavy na krídlach 4* AEGEAN od 99€!

Atény a ďalšie zaujímavé destinácie z Bratislavy na krídlach 4* AEGEAN od 99€!

Bratislavské letisko získa tento rok ďalšie zaujímavé spojenie – priamu linku do Atén s gréckymi Aegean Airlines. Novinka mala pôvodne začať premávať od 5. júna 2023. Napokon sa tak stane 14. septembra 2023 – 2x týždenne, vždy v pondelok a štvrtok. Letenky sú dostupné prostredníctvom rezervačných systémov, cez Pelikán si ich môžeš objednať exkluzívne od 99€.

Reklama

Dobrou správou je, že letecká spoločnosť bude v letnom letovom poriadku lietať z Viedne aj na Krétu – do Heraklionu 2x týždenne od júna, v septembri dokonca 3x týždenne.

Aegean Airlines patria medzi vysoko oceňované aerolinky. V prestížnom hodnotení SKYTRAX 2022 získali ocenenie druhého najlepšieho regionálneho dopravcu a sú v európskej TOP10. So spoločnosťou AEGEAN možno lietať s prestupom v Aténach na takmer všetky grécke ostrovy + do ďalších zaujímavých destinácií v Ázii či Afrike.

Letenky s Aegean Airlines do Grécka

Na linke Bratislava – Atény budú premávať nové a moderné lietadlá Airbus A320 neo. Samozrejmosťou je palubný servis, teda jedlo a pitie na palube v cene letenky – čo je podstatný rozdiel v porovnaní s lowcostami lietajúcimi do Grécka.

AEGEAN tiež patria do aliancie Star alliance a ich vernostný program Miles+Bonus patrí medzi najlepšie.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    4.7/5 - (8 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore