Nájdeš nás aj na:

Tipy

Multicity od Pelikána: Veľa zážitkov a žiadne starosti s letenkami

Multicity od Pelikána: Veľa zážitkov a žiadne starosti s letenkami

Ten, kto rád trávi dovolenku zavretý dva týždne v rezorte bude asi nad Multicity letenkami krútiť hlavou. Pravda je však taká, že Multicity letenky už fungujú nejaký ten piatok a dnes vám šikovní travel dizajnéri vedia pripraviť také letenkové kombinácie, z ktorých sa vám zatočí hlava, no hlavne – budete odpadávať od úžasu, čo všetko sa dá behom jednej dovolenky stihnúť. Verte mi, ihneď po návrate si už budete plánovať novú kombináciu. Prečo je to tak?

Uvidíte viac ako na bežnej dovolenke

Bežná dovolenka sa začína po príchode do destinácie. Multicity dovolenka začína už nástupom do lietadla – pelikánski špecialisti vyhľadávajú kombinácie overených leteckých spoločností so špičkovými službami na palube. Pokračuje v prestupovej destinácií, kde si stopover viete natiahnuť na niekoľko dní a spoznať napríklad počas dvoch dní Dubaj, stráviť pár dní v Katare alebo stihnúť aj za jeden deň na Taiwane viac, ako ste si mysleli. Pokračujete do svojej vysnívanej destinácie a potom do ďalšej a pokojne ďalšej.

Dnes už sa dá skombinovať všetko. Behom pár dní zažijete mestské safari, exotické pláže, túlanie sa v džungli s batôžtekom na chrbte, potápanie so žralokom, výstup na sopku alebo čokoľvek iné, čo vás fascinuje či láka. Multicity letenky sú skrátka o zážitkoch. Je ich veľa a sú nové. My sme naposledy skúsili kombináciu exotických ostrovov v Indickom oceáne a Blízkeho východu.

Ako nájsť super exotickú kombináciu? Nechajte si poradiť od travel dizajnérov Pelikána

Tématické lietanie podľa predstáv

Okrem bežných Multicity leteniek sa Pelikán špecializuje aj na tvorbu tématických Multicity leteniek. Máte radi napríklad seriál Game of Thrones? Môžete sa vybrať na cestu miestami Západozeme, kde sa natáčali jednotlivé snímky k seriálu. Behom dovolenky navštívite šesť miest, cena letenky štartuje už od 489 eur vrátane všetkých poplatkov.

Unikátny zákaznícky servis

Ak si objednávate Multicity letenku cez Pelikán, dostávate aj stopercentnú podporu. Čo to znamená? Všetky úkony spojené s kúpou letenky, plánovaním cesty, vyhľadávaním destinácií robia Pelikánci spolu so zákazníkom. Dozviete sa teda aj najobľúbenejšie kombinácie, tajné tipy a získate všetky potrebné informácie.

Multicity špecialisti odpovedajú na letenkové požiadavky veľmi rýchlo a rozprávajú vo vašom jazyku – čo je nesmierne dôležité najmä pri komplikovanejších letenkách a riešení podpory s leteckými spoločnosťami, pri ktorých by mohla vzniknúť jazyková bariéra.

Zákaznícka podpora v slovenskom jazyku sa vám určite bude hodiť, ak neviete cudzí jazyk

Check-in zadarmo, špeciálne požiadavky na mieru

Nechce sa vám, nemáte čas alebo to jednoducho neviete. Spraviť on-line check-in je pre zákaznícky servis Pelikána hračkou, takže si s ním nemusíte lámať hlavu, ani ho riešiť. Túto podporu získavate automaticky k Multicity letenkám. Už si len poviete, kde chcete sedieť, zadáte špeciálnu požiadavku na jedlo, batožinu, prípadne upgrade do vyššej a luxusnejšej triedy.

Nebojte sa zrušených či alternatívnych letov

Stáva sa to aj pri bežných letenkách a dôvody na zrušenie letu môžu byť rôzne. Dôležité je, že pelikánsky zákaznícky servis vás nenechá v štichu. V prípade potreby vám pomôže a vysvetlí všetky “záľudnosti”. Vybaví alternatívny let, pomôže napríklad nájsť a rezervovať hotel či poradí pri komunikácii s letiskom.

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

PONUKA DŇA: 2 noci v Lisabone + 5 nocí na Madeire za 479€! https://t.co/47f7BxgmFZ21 minút dozadu
Krajina zázrakov? Takto sa žije v Monaku + letenky od 32€ https://t.co/LgaAEd5d6X43 minút dozadu
Neodoberáš náš newsletter? Aha o čo prichádzaš! https://t.co/dRtQFWQQ4Z3 hodiny dozadu
HAVAJ s batožinou z Viedne za 769€! https://t.co/2gOZvRztL44 hodiny dozadu
NICE na jeseň od 28€! https://t.co/tOlBbsBbXA4 hodiny dozadu
Obľúbené letenky na Kubu sú späť! Leť od 439€ https://t.co/RcVBsdCZQ45 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv počas zimných mesiacov: https://t.co/UWEFXYO8zn5 hodín dozadu
Nórske fjordy za pár eur: https://t.co/WVMRi6iZJU5 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore