Nájdeš nás aj na:
Emirates

Ázia

Emirates multicity letenky 4v1: Dubaj, Bangkok, Singapur, Srí Lanka za 599€! (30kg batožina v cene)

Z tejto kombinácie sa ti možno zatočí hlava, no môžeš nám veriť, je to super deal! Do jednej letenky sa podarilo natlačiť až 4 super destinácie – horúci Dubaj / slnečný Bangkok / kozmopolitný Singapur a dobrodružnú Srí Lanku. Celé je to super ešte z jedného dôvodu. Letíš so špičkovými aerolinkami Emirates, takže na palube dostaneš výborné jedlo, neobmedzené drinky, zábavný systém so sluchadlami a samozrejmosťou je 30kg podpalubná batožina. Všetky termíny v akciovom kalendári nižšie obsahujú 2 dni v Dubaji, ľubovoľný počet v Bangkoku, 2 dni v Singapure a 4 dni na Srí Lanke.

Reklama

Takže aj napriek množstvu letov si túto malú veľkú cestu okolo sveta užiješ štýlovo a vrátiš sa z množstvom skvelých zážitkov! Letí sa síce z Londýna, no ak si skúsený Pelipeckár – tak vieš, že tam sa dostaneš super lacno z Bratislavy, Viedne, aj Košíc.

Multicity letenky (4v1) s Emirates

✅ september ✅ október

Londýn ➜ Dubaj ➜ Bangkok ➜ Singapur ➜ Colombo ➜ Londýn za 599€ [otw_shortcode_button href=“https://www.pelikan.sk/sk/akciova-letenka/G-8333″ size=“large“ bgcolor=“5fbded“ icon_type=“general foundicon-right-arrow“ icon_position=“right“ shape=“radius“ color_class=“otw-orange“ target=“_blank“]REZERVUJ LETENKY[/otw_shortcode_button]

2 dni v Dubaji

Miesto s futuristickým vyžarovaním, Dubaj, vytrvalo láme rekordy, momentálne to vyzerá tak, že v roku 2020 tu bude na dovolenke až 20 miliónov turistov. Predpokladá sa ale, že ich výlet bude trvať iba 1-2 dni (nezabudnime na to, že Dubaj ponúka výbornú možnosť na prestup do iných destinácií). Netvrdíme, že 48 hodín je dosť na objavenie tejto extravagantnej destinácie, ale sánka ti zaručene padne už po prvej hodine, takže je to jednoznačne lepšie ako nič! Pozri si náš bedeker 48 hodín v Dubaji

Bangkok, brána Slovákov do Thajska

Bangkok ťa hneď po prílete prefacká svojou výbornou energiou a rozmanitosťou. Akonáhle si zvykneš na hluk a teplo, vrhni sa na objavovanie všetkého, čo toto viac ako 8 miliónové mesto ponúka. Málo toho určite nie je a vyberie si každý. Čakajú ťa zlatom zdobené paláce, pikantná kuchyňa a nezabudnuteľná jazda tuk-tukom. Takže zrekapitulujme si to: z londýnskeho letiska Gatwick poletíš cez Dubaj do Bangkoku, kde stráviš ľubovoľný počet dní (podľa dostupnosti termínov v kalendári) takže môžeš zažiť a ochutnať toto veľkolepé mesto, prípadne si odskočiť na niektorý z neďalekých thajských ostrovov.

Singapur – kozmopolitná metropola budúcnosti

Na jednej strane mesto s najvyššou kvalitou života na svete, na druhej strane mesto zákazov. Pokutu môžete dostať za odhadzovanie cigaretových ohorkov, žuvačiek, ba dokonca aj vtedy, keď pôjdete cez cestu mimo vyznačeného prechodu – no je plné farieb, chutí a nádherných vôní a poznáme ho tiež ako mesto parkov, záhrad a nakupovania! Singapur možno voľne preložiť ako levie mesto. Jeho najznámejší symbol je Merlion – mýtické zviera s hlavou leva a telom ryby. Mimochodom. Singapur bolo prvé mesto na svete, ktoré v 70. rokoch zaviedlo mýto pri vjazde do centra. Navyše sem môžu vojsť len autá mladšie ako 10 rokov, čím sa Singapur elegantne vyhýba smogu a nečistotám.

Dobrodružstvo menom Srí Lanka

Srí Lanka je ultimátny dovolenkový raj. Ostrov je menší ako Írsko, nájdeš však na ňom viaceré klimatické pásma, pláže s jemnučkým pieskom, čajové plantáže, kvôli ktorým sem priplávali stovky britských kolonistov, ale aj budhistické chrámy či národné parky so slonmi. Srí Lanka je neuveriteľne rozmanitá a dokáže ponúknuť oveľa viac ako klasický luxusný dovolenkový raj s kvalitnými rezortmi, s dobrými službami, no bez akýchkoľvek aktivít či pamiatok. My ti Srí Lanku odporúčame, ak máš rád: nekonečné pláže, surfovanie, nízke ceny, kvalitný čaj a chutné jedlo.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore