Nájdeš nás aj na:

Letenky

Dubaj, Hong Kong a Fidži jednou cestou za 1779€! Multicity letenky s Emirates sú späť

Chceš zažiť niečo unikátne a odškrtnúť si vysnívanú destináciu z must-visit zoznamu? A čo tak rovno tri miesta naraz? Máme pre teba cestovateľskú delikatesu – jednu letenku, s ktorou navštíviš megalománsky Dubaj, kombináciu nemožného v Hong Kongu aj hotový raj na Fiždi, a to len za peckových 1779€. V cene máš navyše aj veľkú batožinu a keďže poletíš s perfektnými aerolinkami Emirates, čaká ťa peckový servis, zábava a chutné jedlo.

Reklama

Multicity letenka s Emirates

Ako bude tvoja cesta s multicity letenkou vyzerať?

Najskôr 3 dni v Dubaji

Dubaj, mesto fascinujúcich zázrakov, uchváti predstavivosť svojimi ikonickými architektonickými zázrakmi, ako sú Burj Khalifa a Palm Jumeirah. Arabská púšť láka na rozľahlé duny, úchvatné západy slnka a safari na jeepoch. Bohatého kultúrne dedičstvo je súčasťou tradičných trhovísk s korením, zlatom a remeselnými výrobkami. Či už hľadáš luxusný únik, vzrušujúce dobrodružstvá, kultúru alebo unikátnu atmosféru, Dubaj je destináciou, ktorá sľubuje nezabudnuteľnú spomienku.

burj khalifa dubaj

Potom 3 dni v Hong Kongu

Hong Kong, podmanivá metropola, plynule spája východné a západné vplyvy, pýši sa ikonickou panorámou, rušnými pouličnými trhmi a bohatým kultúrnym dedičstvom. Z Victoria Peak môžeš byť svedkom splynutia mrakodrapov a lesknúcich sa vôd Victoria Harbour. Miesto pozýva tiež na kulinárske zázraky, od delikátneho dim sum až po vzrušujúce street food v rôznych podobách. Umenie si žu žive svojim životom s galériami, divadlami a festivalmi predvádzajúcimi kreatívneho ducha Hongkongu.

Fiždi – čerešňa na torte na tak dlho, ako chceš

Z Fidži budeš odlietať naspäť domov, takže tu môžeš pobudnúť ľubovoľný počet dní. Toto miesto je tropický raj známy svojimi nedotknutými plážami, tyrkysovou vodou a vrelou pohostinnosťou. Fiždi láka návštevníkov zažiť svoju prírodnú nádheru. S palmami lemovanými brehmi, krištáľovo čistými lagúnami a úchvatnými výhľadmi ponúka naozaj idylický únik.

fidzi

Samostatnou kapitolou je miestny podmorský svet a koralové útesy, ktoré môžeš objaviť počas šnorchlovania alebo potápania. Ochutnaj niečo z Fidžijskej kultúry prostredníctvom tradičných obradov či podmanivých tanečných vystúpení. Vychutnaj si čerstvé tropické ovocie, lahodné morské plody a autentickú ostrovnú kuchyňu.

fidzi

Prečo letieť s Emirates?

Okrem špičkového servisu zo všetkých aeroliniek ponúkajú Emirates pravdepodobne najlepší zábavný systém a ako bonus aj Wi-Fi zdarma. V cene máš tiež 25 kg podpalubnú batožinu a krátky prestup v Dubaji. Alebo si vyber letenku s 3-dňovými stopover v Dubaji, počas ktorého stihneš zažiť aj toto unikátne miesto.

Priestor pre na nohy v lietadlách Emirates je mimoriadne štedrý, čo ti poskytne dostatočný komfort počas celej cesty.  V Emirates je štandardom, že dostaneš kompletné trojchodové menu a snacky a pri dlhších letoch aj niekoľkokrát. Ponuka alkoholických a nealkoholických nápojov je rovnako pestrá.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore