Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

NOVINKA: Poľské aeorolinky LOT obnovujú spojenie s Pekingom

NOVINKA: Poľské aeorolinky LOT obnovujú spojenie s Pekingom

Poľské aerolínie LOT budú od 7. decembra opäť lietať z Varšavy do Pekingu. Linku pozastavili v roku 2020 po vypuknutí pandémie.

Reklama

Našinci tak budú môcť využiť ďalšie spojenie do Číny s odletom z Viedne či Košíc a prestupom vo Varšave.

Linka do Poľska bude zatiaľ v prevádzke raz do týždňa. Poľská letecká spoločnosť použije na diaľkové spojenie super moderný Boeing 787 Dreamliner.

Akciové letenky LOT


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore