Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

India ruší všetky vstupné opatrenia. Cestujeme tam bez testu, očkovania či karantény

India ruší všetky vstupné opatrenia. Cestujeme tam bez testu, očkovania či karantény

Od 22. novembra 2022 už cestujúci nebudú musieť pri príchode do Indie čeliť požiadavkám na vstup vrátane zdravotných formulárov, dokladu o očkovaní či testovaní. Uvoľnenie opatrení platí pre všetkých cestujúcich bez ohľadu na pôvod krajiny. Rúška sú tiež voliteľné. India sa turistom otvorila už pred rokom, 15. októbra 2021.

Reklama

Detailné informácie o pandemickej situácii v Indii sú dostupné na stránke Ministerstva zdravotníctva a rodiny Indie: https://www.mohfw.gov.in/.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore