Nájdeš nás aj na:

Európa

TOP 10 leteniek k moru od 23€! Nezabudni na zľavu v našej appke

TOP 10 leteniek k moru od 23€! Nezabudni na zľavu v našej appke

Chcel(a) by si ešte ísť k moru? Ak más pocit, že si zaslúžiš poriadny oddych a chceš relaxovať v bezpečí, si na správnom mieste. Láka ťa Taliansko, Cyprus, Grécko, Malta alebo Chorvátsko? Vybrali sme TOP 10 leteniek do bezpečných prímorských destinácií od 23€. Okrem toho môžeš teraz využiť zľavu s našou novou mobilnou aplikáciou Pelipecky. Letíš z Viedne alebo Bratislavy.

Reklama

Ako to funguje?

Kód PECKYAPPKA zadaj pri objednávke a zaplať o 10€ menej.

POZOR: Zľavový kód tentokrát platí len, ak robíš objednávku cez našu novú mobilnú aplikáciu Pelipecky. Tu je návod, ako uplatniť zľavu.

TOP letenky do bezpečných krajín


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore