Nájdeš nás aj na:

Ázia

Z Viedne komfortne aj na koniec sveta. Už od 739€ s Korean Air.

Neuspokoj sa na svojich cestách do Ázie alebo Oceánie s ničím menším, než s prvotriednym servisom i skvelým jedlom. Leť pohodlne z Viedne v maximálnom komforte s Korean Air, buď bez prestupu do Soulu alebo s jednoduchým jedným prestupom napríklad až na Havajské ostrovy. V nasledujúcom článku tí prezradíme, v čom spočívajú výhody lietania s týmito aerolinkami, ale ešte predtým pre teba máme letenky do rozmanitých destinácií, ktoré stoja za pozretie.

Reklama

Cebu za 739€

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 📅 november – apríl

Viedeň 1 prestup Cebu 1 prestup Viedeň
Seoul Seoul
od 739 Rezervuj

Bali za 749€

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 📅 november – apríl

Viedeň 1 prestup Denpasar 1 prestup Viedeň
Seoul Seoul
od 749 Rezervuj

Manila za 749€

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 📅 november – apríl

Viedeň 1 prestup Manila 1 prestup Viedeň
Seoul Seoul
od 749 Rezervuj

Guam za 919€

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 📅 november – marec

Viedeň 1 prestup Guam 1 prestup Viedeň
Seoul Seoul
od 919 Rezervuj

Auckland za 929€

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 📅 október – marec

Viedeň 1 prestup Auckland 1 prestup Viedeň
Seoul Seoul
od 929 Rezervuj
Nový Zéland

Sydney za 939€

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 📅 november – apríl

Viedeň 1 prestup Sydney 1 prestup Viedeň
Seoul Seoul
od 939 Rezervuj

Honolulu za 1 199€

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 📅 október – marec

Viedeň 1 prestup Honolulu 1 prestup Viedeň
Seoul Seoul
od 1199 Rezervuj

Zobraziť kompletnú ponuku

Kvalita na palube

Určite sa nemusíš báť toho, že sa na dlhom lete budeš nudiť. Môžeš si pozrieť svoj obľúbený film – na výber sú hollywoodske hity, ale aj diela ázijskej a európskej kinematografie a dokumentárne filmy, môžeš počúvať hudbu alebo ak máš dušu večného dieťaťa, vybrať si nejakú hru v zábavnom systéme.

Na dlhých letoch sa rozdávajú komfortné balíčky so zubnou kefkou a papučami. Ak ti ranný budík poskytuje pocit istoty, stačí, ak poprosíš personál – zobudia ťa v požadovanom čase.

Osvetlenie v lietadle je nastaviteľné tak, aby vyhovovalo rôznym činnostiam, či už ide o stravovanie alebo spánok atď. Okrem toho, svetlá sa stmievajú a rozjasňujú postupne, aby sa oči vždy dokázali prispôsobiť.

Na každom lete je dostupná aj toaleta s bezbariérovým prístupom, aby si každý mohol užiť let plnohodnotne.

Špičkový komfort vo vzduchu

Poďme sa pozrieť na to, ako sa sedí v ekonomickej triede. Sedadlá boli navrhnuté tak, aby cesta bola zároveň aj oddychom, pričom sa kládol dôraz aj na dizajndostatok osobného priestoru. Každý má svoju vlastnú LCD obrazovku. Korean Air momentálne ponúka svoju klasickú ekonomickú triedu, ale na niektoré linky prepravca už nasadil vynovenú výbavu, čiže novú ekonomickú triedu.

Luxusné chute

A to nielen podľa nás, spoločnosť Korean Air už dvakrát vyhrala prestížnu cenu Mercurys, ktorá sa rozdáva za cateringové služby na palube. Vo svojej ponuke má rôzne typy jedál, čínske, japonské, ale aj „západné“ a, samozrejme, nemôžu chýbať ani tradičné kórejské chute. Ingrediencie pritom čerpá zo svojej vlastnej farmy. Súčasťou menu sú aj kvalitné vína.

ekonomickej triede ponúkajú napríklad bibimbap (kórejské jedlo z ryže), bibim rezance, Gondreabap, jedlá z hríbov s ryžou alebo smaženú pikantnú chobotnicu s ryžou. Snacky majú tiež výborné, kimbap (kórejská sushi rolka), ramen, pizza atď. To, čo budeš mať na tanieri, závisí od toho, odkiaľ, kam a kedy cestuješ.

Nezabúdajú ani na tých, ktorí si nemôžu alebo nechcú dať to, čo by podľa letenky mali dostať. Ponúkajú špeciálne jedlá pre deti, vegetariánov, cestujúcich so špeciálnou diétou alebo náboženským presvedčením.

Moderná flotila lietadiel

Ak sa vyznáš v tejto tematike, podľa názvu tejto kapitoly ti určite napadajú krásne lietadlá ako Dreamliner (Boeing 787) alebo Airbus A380. Samozrejme, z flotily Korean Air tieto nemôžu chýbať. Okrem nich svoje miesta v „garáži“ majú aj napríklad lietadlá Boeing B777 s najnovšími aerodynamickými technológiami, Boeing B747Airbus A330 s dôrazom na šetrnosť voči prírode alebo tichý Bombardier CS300.

Dostatočná príprava na cestu

Svoje sedadlo si môžeš vybrať v dostatočnom predstihu – už 361 dní pred odletom (najneskôr však 48 hodín pred plánovaným časom odletu, ak cestuješ v prvej triede, tento čas sa predĺži na 24 hodín).

Letecká spoločnosť má na svojej oficiálnej stránke zverejnené tzv. „Healthy Travel Tips“, čiže odporúčania na cestu v kontexte zdravia a pocitu pohody. Keďže prostredie v lietadle je úplne iné ako dole, pochopením týchto rozdielov sa dá pripraviť vlastný organizmus ešte pred cestou. Práve preto, okrem odporúčaní Korean Air uvádza presné číselné informácie napríklad o teplote v lietadle, vlhkosti vzduchu, hluku atď.

Pohodlne až na koniec sveta

Korean Air lieta z Prahy do Soulu pondelky, stredy a soboty, ale aj nedele, utorky a štvrtky v spolupráci s leteckou spoločnosťou ČSA. Ak si verný Pelipeckár, určite si si všimol, že sme mali v ponuke lety Korean Air aj z Viedne napríklad na súostrovie Palau alebo na Fidži.

Na záver, pozri si video nižšie, pochopíš, čo znamená „byť iným“ v slovníku Korean Air.

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Last minute letenky do Dubaja! Leť v novembri za 136€ (termíny aj vo februári) https://t.co/Cenjdfj9xb #letenky16 hodín dozadu
Tento kút Holandska si už videl(a)? Letenky do Eindhovenu za 16€! https://t.co/Kshekk3Bxg #letenky16 hodín dozadu
Malta je nádherná aj v zime! Leť od 14€ https://t.co/3QyDimXRj0 #letenky1 deň dozadu
PONUKA DŇA: Pobyt v thajskom Krabi s výletom do Kataru len za 829€! https://t.co/neEfT0tfGb #ponukadna2 dni dozadu
Thajsko v sezóne s 30kg batožinou za 439€. https://t.co/xw5TiZ1RLX #letenky2 dni dozadu
Sao Paulo s úžasnými Turkish Airlines za 449€. https://t.co/NlZxbeBlUT #letenky2 dni dozadu
Barcelona - New York - Viedeň za 219€! https://t.co/vbykQggrOV #letenky2 dni dozadu
Objav Kyjev s letenkami od 34€! https://t.co/WHz866g1vy #letenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore