Nájdeš nás aj na:
spicy chup banner

Ázia

Leť s EVA Air do Thajska a získaj 50% zľavu do thajskej reštaurácie

Miluješ Thajsko a okrem pláží či chrámov je tvojou láskou aj thajské jedlo? Táto ponuka ťa poteší. Ak rezervuješ letenky do Thajska s 5*aerolinkami EVA Air do konca októbra, získaš zľavu až 50% na jedlo v reštaurácii Spicy Chup v Bratislave.

Reklama

Priprav sa na dovolenku v Thajsku ešte pred odletom a vyskúšaj dobroty z bohatého menu v thajskej reštaurácii Spicy Chup. Klasiky, ktoré nikdy neomrzia, ako famózna polievka Tom Yum či Green Curry alebo Pad Thai či čerstvé jarné rolky, to všetko máš teraz s letenkami s EVA Air za polovičnú cenu.

zdroj foto: Spicy Chup

Ako môžeš získať zľavu?

 • letenky do Thajska je potrebné rezervovať najneskôr do 31. októbra 2023
 • poukaz do reštaurácie Spicy Chup na zľavu 50% platí na celú objednávku
 • poukaz môžeš využiť do 15. novembra 2023

Ako využiť zľavu?

Stačí, ak sa v reštaurácii Spicy Chup preukážeš letenkami, ktoré obdržíš e-mailom od Pelikána. Musia spĺňať všetky vyššie uvedené podmienky.

eva air

EVA AIR sú luxusné aerolinky, s ktorými lietaš za výhodné ceny

Prestížna konzultačná spoločnosť SKYTRAX zaradila EVA AIR do klubu 5* leteckých spoločností už v roku 2016. Aerolinky, ktoré chcú patriť do klubu najlepších, musia cestujúcim poskytnúť excelentný servis vo všetkých komfortných triedach. S EVA AIR sme leteli v ekonomickej, prémiovej vyššej ekonomickej aj biznis triede a level komfortu aj prístup posádky k cestujúcim bol jeden z najlepších, ak nie najlepší vôbec, aký sme kedy na palube lietadla zažili, a to bez ohľadu na to, v ktorej triede bola letenka rezervovaná.

Samozrejmosťou je naozaj peckový palubný servis a 46 kg podpalubná batožina v cene letenky.

Lacné letenky s EVA AIR


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore