Nájdeš nás aj na:

Ázia

Láka ťa Japonsko? Rezervuj Tokio od skvelých 569€

Láka ťa Japonsko? Rezervuj Tokio od skvelých 569€

Ak Ázia, tak prečo nie rovno Tokio? Unikátna metropola, ktorá ponúka čosi pre každého, je teraz dostupná vďaka skvelej cene od 569€. Tokio je spojením tradičnej kultúry a vášne pre všetko nové. Niektoré zákutia mesta pôsobia ako vízia budúcnosti a iné sú spomienkou na minulosť s drevenými budovami a žiariacimi lampášmi. Tokio ponúka veľa možností na umelecké a kultúrne zážitky. Múzeá pokrývajú scénu popovej kultúry a nových technológií, ako aj japons. V hlavnom meste Japonska je takmer nemožné ocitnúť sa vo viac ako 100 metrovej vzdialenosti od dobrej reštaurácie.

Reklama

Lacné letenky Tokio

 • Odkiaľ? Z Budapešti
 • S kým? Letecká spoločnosť Air China alebo Shanghai Airlines a China Eastern Airlines
 • Kedy? apríl – máj 2024
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina a 46kg podpalubná batožina

Akciová ponuka na Tokio

Čo robiť, vidieť a zažiť v Tokiu?

tokio metropola

Cestovné doklady do Tokia

Na cestu do Japonska budeš potrebovať cestovný pas.

Kedy cestovať do Tokia?

Hlavná sezóna je od apríla do mája a od polovice júna do polovice septembra.

tokio

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (2 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore