Nájdeš nás aj na:

Ázia

Leť z Prahy za pandami do Čcheng-tu: letenky Hainan Airlines za 439 eur

Leť z Prahy za pandami do Čcheng-tu: letenky Hainan Airlines za 439 eur

Letecká spoločnosť Hainan Airlines priniesla limitovaný počet leteniek z Prahy do Čcheng-tu (Chengdu) za akciovú cenu 439 eur! Takže ak chceš spoznať iný kúsok Číny, ochutnať jej tradičnú kuchyňu a vidieť naživo roztomilé pandy, táto letenka je na to ideálna príležitosť.

Reklama

Vybrať si môžeš z termínov od septembra 2019 do januára 2020, v cene máš špičkový servis 5* aeroliniek Hainan Airlines (jedlo, pitie, multimediálna zábava) a vziať si môžeš až 2 kusy 23kg podpalubnej batožiny.

PrahaPriamy letČcheng-tuPriamy letPraha
PekingPeking
za 439 Rezervuj

Výpredaj leteniek do Číny

Čcheng-tu – miesto, kde pandy dávajú dobrú noc

Čcheng-tu je hlavné mesto provincie Sečuan. Túto oblasť vo svete preslávili dve veci: pandy a miestna kuchyňa. Ale pekne poporiadku. Chengdu je modernou 4-miliónovou metropolou juhozápadnej Číny a jej veľkou výhodou je aj to, že všetky pamiatky sa nachádzajú v centre mesta.

Nájdete tu veľké množstvo budhistických a taoistických chrámov, krásnych parkov a hrobov panovníkov. Asi 10 km severovýchodne od centra sa nachádza svetoznáma chovná stanica pandy veľkej. O pandy sa tu starajú omnoho lepšie ako kdekoľvek inde v Číne, a toto miesto si určite nenechajte ujsť.

Milovníci mäsitých a pikantných jedál si tu tiež prídu na svoje – sečuánske jedlo so svojim špecifickým korením tu všade krásne rozvoniava a vy ho jednoducho musíte ochutnať!

Výpredaj leteniek do Číny


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (3 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore