Nájdeš nás aj na:

Ázia

Leť z Prahy za pandami do Čcheng-tu: letenky Hainan Airlines za 439 eur

Leť z Prahy za pandami do Čcheng-tu: letenky Hainan Airlines za 439 eur

Letecká spoločnosť Hainan Airlines priniesla limitovaný počet leteniek z Prahy do Čcheng-tu (Chengdu) za akciovú cenu 439 eur! Takže ak chceš spoznať iný kúsok Číny, ochutnať jej tradičnú kuchyňu a vidieť naživo roztomilé pandy, táto letenka je na to ideálna príležitosť.

Vybrať si môžeš z termínov od septembra 2019 do januára 2020, v cene máš špičkový servis 5* aeroliniek Hainan Airlines (jedlo, pitie, multimediálna zábava) a vziať si môžeš až 2 kusy 23kg podpalubnej batožiny.

Praha Priamy let Čcheng-tu Priamy let Praha
Peking Peking
za 439 Rezervuj

Výpredaj leteniek do Číny

Čcheng-tu – miesto, kde pandy dávajú dobrú noc

Čcheng-tu je hlavné mesto provincie Sečuan. Túto oblasť vo svete preslávili dve veci: pandy a miestna kuchyňa. Ale pekne poporiadku. Chengdu je modernou 4-miliónovou metropolou juhozápadnej Číny a jej veľkou výhodou je aj to, že všetky pamiatky sa nachádzajú v centre mesta.

Nájdete tu veľké množstvo budhistických a taoistických chrámov, krásnych parkov a hrobov panovníkov. Asi 10 km severovýchodne od centra sa nachádza svetoznáma chovná stanica pandy veľkej. O pandy sa tu starajú omnoho lepšie ako kdekoľvek inde v Číne, a toto miesto si určite nenechajte ujsť.

Milovníci mäsitých a pikantných jedál si tu tiež prídu na svoje – sečuánske jedlo so svojim špecifickým korením tu všade krásne rozvoniava a vy ho jednoducho musíte ochutnať!

Výpredaj leteniek do Číny

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Krásne portugalské Faro s letenkami od 42€! https://t.co/niTLLJKJVf #letenky11 hodín dozadu
Zaži bájne Faerské ostrovy z Viedne! Letenky za 259€ https://t.co/VK7IdsR4NC #letenky12 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv z Viedne, od 42€: https://t.co/8XXJQyDTlY12 hodín dozadu
Horúce Kapverdy z Viedne s letenkami od 250€: https://t.co/VVUr6FFo4c12 hodín dozadu
PECKA DŇA: Kyjev a Černobyl s ubytovaním v 3* hoteli spolu za 289€ https://t.co/uVob761IhJ #ponukadňa1 deň dozadu
O 6-tisíc pasažierov viac ako v rovnakom období vlani. Bratislavské letisko zverejnilo štatistiky letov: https://t.co/eMuDMLs0nJ #letenky1 deň dozadu
Parádna dovolenka v decembri: Fuerteventura z Viedne od 75€ https://t.co/eoktkmdpvV #letenky1 deň dozadu
NEZMEŠKAJ: Dovolenka v Dubaji s 5* hotelom a vstupom do aquaparku aj akvária za 769€ https://t.co/5pWCMhQ3sB #ponukadna1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore