Nájdeš nás aj na:
barcelona

Európa

Barcelona luxusne za lowcostovú cenu! Rezervuj letenky s Austrian Airlines aj na leto za 99€

Barcelona luxusne za lowcostovú cenu! Rezervuj letenky s Austrian Airlines aj na leto za 99€

Barcelona je tak čarovné mesto, že je jedno v ktorom ročnom období ju navštíviš. A keď sa tam vyberieš v zime alebo na jeseň, za odmenu sa vyhneš návalu turistov a táto metropola ti kedykoľvek dodá dokonalú španielsku atmosféru so všetkým, čo tomu patrí. Ak si však rád(a) užívaš legendárne destinácie v slnečnom a príjemne teplom počasí, potešíme ťa. Vypelikánovali sme letenky s peckovými Austrian Airlines aj na leto!

Reklama

Leť do Barcelony s Austrian Airlines

Čo podniknúť v Barcelone?

Prečo letieť do Barcelony s Austrian Airlines?

Je to jednoduché. S rakúskymi aerolinkami si to užiješ na výbornú – špičkový palubný servis, moderné lietadlá a rýchle lety bez prestupu. V zime, na jar, ale aj počas hlavnej sezóny môžeš letieť za cenu lowcostových leteniek, ale užívaš si komfort tradičného dopravcu.

V cene letenky v ekonomickej triede Austrian Airlines nechýba jedlo a pitie a tak okrem online check-inu je v cene aj palubný servis a 2 príručné batožiny (spolu do 10kg). Už v ekonomickej triede ide v prípade rakúskych aeroliniek o výborné služby na palube – či už sa bavíme o jedle alebo o multimediálnej zábave počas letu.

Ergonomické sedadlá s unikátnou relaxačnou funkciou zaisťujú väčšie pohodlie aj na európskych letoch. Tesne pred odletom si môžeš online rezervovať miesto v lietadle, ktoré uprednostňuješ. Austrian Airlines lietajú na Malorku novými Airbusmi A320-A321.

Austrian Melangerie: kvalitný a čerstvý catering na palube

Austrian Airlines na jar 2021 prišli s nápadom, ako oživiť palubné menu a mnohé aerolinky by sa od nich mohli inšpirovať. Cestujúci si môže pred odletom, ale pokojne aj počas letu dopriať kvalitné, udržateľne vyrábané a rakúske špeciality. Letecká spoločnosť tak už nepodáva len sendviče či koláče, ale vďaka Austrian Melangerie si jedlo môžešte prispôsobiť tak, ako to máte radi.

Na európskych letoch je tak po novom k dispozícii široký výber rakúskych jedál, občerstvenia a menu. Môžeš si vybrať z jedálneho lístka a zaplatiť priamo letuškám platobnou kartou (VISA, MasterCard, Diners, AMEX aj Apple Pay). Tak ako v dobre viedenskej reštaurácii či kaviarni.

Či už sú to teľacie karbonátky podávané so zemiakovou kašou, hráškom a mrkvou, Wiener Melange (viedenská káva) alebo tradičný Kaiserschmarrn, rakúski šéfkuchári pre teba pripravia skutočne výnimočné jedlo. Stačí si len vybrať. A ak nemáš hlad, je to tiež v poriadku. Tak či onak, na konci letu na teba bude čakať sladké prekvapenie v podobe čokoládovej pochúťky zo Salzburgu.

Pre všetkých leteckých fajnšmekrov, ktorí sa na palube radi doprajú kvalitné jedlo je to dobrá správa. Austrian Melangerie totiž dbá na kvalitu, regionalitu, udržateľnosť a širší výber jedál. Pozri si rakúske menu Melangerie a zoznám sa s rozmanitosťou produktov ešte pred odletom:

https://youtube.com/watch?v=rnHDa4WZAjY%3Ffeature%3Doembed

Austrian Airlines majú v ponuke rozsiahly multimediálny zábavný systém, ktorý zaistí rozmanitosť. Okrem až 400 hodín filmov a televízie môžu dospelí, deti a mladí ľudia tráviť voľný čas aj pri hudbe a elektronických časopisoch.

Flexibilné letenky v podaní Austrian Airlines

Pri flexibilných letenkách od Austrian Airlines cestujúci neplatí za zmenu dátumu letu. Platí iba rozdiel v cene pôvodnej a novej letenky (ak tam cenový rozdiel vzniká). V akciových kalendároch Pelikána vždy nájdeš najvýhodnejšie termíny niekoľko mesiacov dopredu a vieš si vybrať dátum, kde je iba minimálny alebo žiadny doplatok do novej ceny letenky.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore