Nájdeš nás aj na:

Afrika

Hakuna matata! Uganda z Viedne s Egyptair za 469€

Horúce letenky do horúcej Afriky s leteckou spoločnosťou Egyptair! Čaká ťa krásna, dobrodružná a autentická dovolenka v západnej časti Afriky, v dobrodružnej Ugande. Poď a zaži skutočnú Afriku s parádnymi letenkami z Viedne s jedným krátkym prestupom v Káhire, podpalubnou batožinou a výbornými termínmi na takmer celú jar. Odporúčame všetkými desiatimi:

Reklama

Lacné letenky do Ugandy

 • Odkiaľ? Letíš z Viedne s jedným prestupom (Káhira)
 • S kým? Egyptair
 • Kedy? Apríl – Máj 2023
 • Príklad? Termín 7. – 14. január 2023 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? let tam aj späť, všetky poplatky, 23 kg podpalubná batožina

Akciové letenky do Ugandy

Egyptair v skratke

Egyptská štátna letecká spoločnosť vznikla v roku 1932, pod svojim aktuálnym menom vystupuje od roku 1971. Skvelé je, že Egyptair je členom aliancie leteckých prepravcov Star Alliance. Sídli v Káhire a operuje lety do viac ako 80 destinácií vo svete. Okrem domácich letov ide aj o medzinárodné lety napríklad do Tunisu, Pekingu, Singapuru, Kuala Lumpur, Istanbulu, ako aj do New Yorku či Montrealu.  Vnútroštátne egyptské lety sú operované regionálnym prepravcom Egypt Air Express.

Síce sa to nikde na webe oficiálne nedozviete, aj Egyptair ponúka prenocovanie v hoteli zdarma. Je tam však podmienka, že medzi jednotlivými letmi musí byť minimálne 6 hodín a nesmie existovať rýchlejšie spojenie. Celé to však možno vybaviť len prostredníctvom lokálnej kancelárie Egyptair v Káhire. Pre prípad, že potrebujete viac info, kontaktujte priamo [email protected]. Okrem ubytovania zdarma máte v cene aj transfer, raňajky a víza.

Zdroj ilustračnej fotografie: Egyptair


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (3 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore