Nájdeš nás aj na:

Ázia

Zaži niečo netradičné. Kirgizsko za neskutočných 109€!

Nie všetci milujú tuctové dovolenkové destinácie. A preto tu dnes máme skvelý cestovateľský tip pre dobrodruhov, ktorí túžia po niečom nevšednom. Kirgizsko je krajina vysokých hôr a rozsiahlych dolín. V uliciach Biškeku sa ľudia dodnes prechádzajú v tradičnom kroji a oproti nim kráčajú miestne fashionistky v poslednej kolekcii z dielne najväčších módnych domov na svete. Spoznajte Biškek za výbornú cenu!

Reklama

Pobyt v Biškeku je zážitok a na prvý kontakt s Kirgizskom nikdy nezabudnete. Najsilnejšou stránkou krajiny je ale jej príroda. A nemusíte ísť ďaleko od Biškeku, aby ste ju pocítili na vlastnej koži. Ľahký treking v národnom parku Ala-Archa je dobrým začiatkom. Ale jedna fotografia povie viac ako tisíc slov. Veď sa pozrite!

Akciové letenky do Kirgizska

Biškek
Biškek
Biškek

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore