Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Wizz Air ruší pre koronavírus lety z Budapešti a Viedne do Talianska

Wizz Air ruší pre koronavírus lety z Budapešti a Viedne do Talianska

AKTUALIZOVANÉ 2. marca 2020

Reklama

Wizz Air koncom minulého týždňa prišiel s informáciou, že zruší všetky lety do Talianska. Udiať sa tak malo od utorka 10. marca až do 4. apríla 2020. Informoval o tom spravodajský online portál Hungary Today. Stopku tak mali dostať cestujúci s touto spoločnosťou do Milána, Bologne, Catanie, Ríma, Neapola či na Bari.

Napokon sa však ukázalo, že zruší len niektoré linky, prípadne zredukuje počet pravidelných liniek. Ovplyvní to najmä linky do Bari, Ríma, Milána, Neapolu, Bologne, Catanie a Milána.

Hoci na bližšie informácie a oficiálne stanovisko stále čakáme, v kalendároch na serveri leteckej spoločnosti Wizz Air už letenky do Talianska po desiatom marci nie sú k dispozícii. Kalendár hlási, že na tieto dni nie sú plánované žiadne odlety.

Zatiaľ sa rozhodli svoje linky do Talianska zrušiť tri aerolinky: Wizz Air, Bulgaria Air a Kuwait Airways. Letecké spoločnosti Ryanair, Lauda, easyJet a British Airways lietajú do Talianska bez obmedzení.

Všetko o koronavíruse a cestovaní si prečítajte tu: Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť. Správy budeme aktualizovať.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Diana lepšie umýva riad, ako varí. Aj preto tak miluje svojho chlapa, čo sa v kuchyni snáď narodil. Na psy nedá dopustiť, na tie svoje, ani na tie z OZ Pes v núdzi. Ostatne, ako na všetky iné zvieratá. Keby mohla v živote vycestovať už len jediný raz, vrátila by sa domov k mame Esther, do Kene, na Aloo Drive do domčeka nad zátokou.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Šanghaj má najlepšie letecké spojenia za rok 2020. Predbehol Londýn https://t.co/gwXynL6Uap #novinky12 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Silvester v Egypte! All inclusive dovolenka za 599€ https://t.co/uThCtlAehk #dovolenky14 hodiny dozadu
GREEN FRIDAY aj dnes! Letenky do zelenej exotiky od 29€ (platí len do 1. decembra) https://t.co/0793HuXBuJ #letenky14 hodiny dozadu
Emirates už dokončili proces refundácie. Cestujúcim vrátili 1,7 miliardy dolárov za letenky https://t.co/6rk3lqjmKD #letenky14 hodiny dozadu
Tipy na darček: 7 cestovateľských vychytávok ktorými na Vianoce ohúriš https://t.co/VlIjiaQoJA #tipy15 hodiny dozadu
Lockdown Európy. Krajiny, ktoré čiastočne či úplne ,,zamykajú“ život https://t.co/HUp36ORCSu #novinky15 hodiny dozadu
Disney uverejnil prvé fotografie z očakávaného Star Wars hotela https://t.co/nCvH9S7uqJ #novinky15 hodiny dozadu
5 dôvodov, prečo je Balaton našou obľúbenou destináciou + pobyty na rok 2021 od 70€ https://t.co/w9ojt47eKW #dovolenky16 hodiny dozadu
Zelené krajiny cestovateľského semafora: všetko čo treba vedieť o vstupe a tranzite https://t.co/SGJb5njzCa #letenky16 hodiny dozadu
Abu Dhabi víta freelancerov. Takéto má podmienky https://t.co/b4V4HltmcE #novinky16 hodiny dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore