Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Wizz Air ruší pre koronavírus lety z Budapešti a Viedne do Talianska

Wizz Air ruší pre koronavírus lety z Budapešti a Viedne do Talianska

AKTUALIZOVANÉ 2. marca 2020

Reklama

Wizz Air koncom minulého týždňa prišiel s informáciou, že zruší všetky lety do Talianska. Udiať sa tak malo od utorka 10. marca až do 4. apríla 2020. Informoval o tom spravodajský online portál Hungary Today. Stopku tak mali dostať cestujúci s touto spoločnosťou do Milána, Bologne, Catanie, Ríma, Neapola či na Bari.

Napokon sa však ukázalo, že zruší len niektoré linky, prípadne zredukuje počet pravidelných liniek. Ovplyvní to najmä linky do Bari, Ríma, Milána, Neapolu, Bologne, Catanie a Milána.

Hoci na bližšie informácie a oficiálne stanovisko stále čakáme, v kalendároch na serveri leteckej spoločnosti Wizz Air už letenky do Talianska po desiatom marci nie sú k dispozícii. Kalendár hlási, že na tieto dni nie sú plánované žiadne odlety.

Zatiaľ sa rozhodli svoje linky do Talianska zrušiť tri aerolinky: Wizz Air, Bulgaria Air a Kuwait Airways. Letecké spoločnosti Ryanair, Lauda, easyJet a British Airways lietajú do Talianska bez obmedzení.

Všetko o koronavíruse a cestovaní si prečítajte tu: Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť. Správy budeme aktualizovať.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Diana lepšie umýva riad, ako varí. Aj preto tak miluje svojho chlapa, čo sa v kuchyni snáď narodil. Na psy nedá dopustiť, na tie svoje, ani na tie z OZ Pes v núdzi. Ostatne, ako na všetky iné zvieratá. Keby mohla v živote vycestovať už len jediný raz, vrátila by sa domov k mame Esther, do Kene, na Aloo Drive do domčeka nad zátokou.

Hore