Nájdeš nás aj na:

Afrika

Horúce Kapverdy s TAP Air Portugal z Viedne za 499€!

Horúce Kapverdy s TAP Air Portugal z Viedne za 499€!

Portugalsky Cabo Verde, kreolsky Kabu Verdi a po slovensky Kapverdy. Nádherné ostrovy, ktoré získali meno podľa Cap-Vert, teda Zeleného mysu tvoriaceho najzápadnejší bod kontinentálnej Afriky. Desať väčších a osem menších ostrovčekov spolu tvoria unikátne miesto. Je to panenský raj s nekonečnými kilometrami piesočnatých pláží, ktoré obklopuje tyrkysovo zafarbený oceán a dokonalé prírodné scenérie.

Reklama

Kapverdy sú však výnimočné aj svojou klímou. Teplota vzduchu sa celoročne pohybuje v rozmedzí 24-30°C a more má 20-25°C. Je to veľmi slnečná destinácia, ktorá uspokojí chute všetkých dovolenkárov.

Miluješ pláže? Tie najkrajšie nájdete na Boa Vista. Chceš sa venovať vodným športom? Sú tu ideálne podmienky. Máš radi turistiku? Na Kapverdách sa môžete pokojne „štverať“ aj po kopcoch. Kapverdy sú skvelý mix aktívnej dovolenky. Majú v sebe niečo z Európy, niečo z Afriky, no i tak sú úplne odlišnou a neopozeranou destináciou.

Lacné letenky na Kapverdy

 • Odkiaľ? Let z Viedne s jedným prestupom v Lisabone
 • S kým? Letecká spoločnosť TAP Air Portugal
 • Kedy? November 2023 – Marec 2024 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina

Akciové letenky na Kapverdy

Na Kapverdy bez testu, očkovania a karantény

Od 15. septembra 2022 už Kapverdy pri vstupe nevyžadujú očkovanie, ani negatívny test.

Občania SR potrebujú pre vstup na Kapverdy cestovný pas splatnosťou minimálne 6 mesiacov po návrate zdestinácie.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

  4.3/5 - (6 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore